LV RU

Baltijas Biroju serviss - krāpšana

Šis uzņēmums saviem klientiem pārdod DEMO kārtridžus par pilnu kārtridžu summu. Demo kārtridži ir paredzēti testa versijai un ar tiem var izprintēt līdz 300 lapām, bet normāls kārtidžs printē līdz 1200 lapām. Iesaku pārbaudīt visas kasetes, kuras Jums pilda BBS.

Pi

Комментарии (2)

Ee eeeeee 06.08.2012

sitie tak visu laiku pilda demo, tie BBS menedzeri ir reti UZMAAACIGI, TRULI UN APROBEZOTI DIRSEEJI, TADI PASI KAA VINU VADITAJI-JANIS UN KRISTAPS, kuri klientiem sastasta zilus brinumus par vinu nekvalitativajiem kiniesu kartridziem, kurus var uzpildit labi ja maksimali divas reizes.

Ar Archall 11.12.2015

Nav taisnība! Vizmazs 2015. gadā par katru DEMO kaseti tiek ziņots menedžerim. Un DEMO parasti arī nepilda. Ja pilda tad maksā tik par tonera gramiem + darbu. Tā ka jābūt mazāk kā standarta, jo gramu mazāk.
Ķīniešu kārtridžus tiešām ir lielāks čakars uzpildīt dēļ tā ka viņi liek šmames mazo magnētu vietā un visā visumā zemākas kvalitātes daļas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы