LV RU
www.sudzibas.lv Baltic Translations SIA Ļaunprātīgi nemaksātāji

Baltic Translations SIA - Ļaunprātīgi nemaksātāji

SIA "Baltic Translations" nodarbojas ar apzinātu, ilggadēju un sistemātisku krāpniecību, nemaksājot tulkiem un tulkotājiem par paveikto darbu.

Es vērsos ar iesniegumu vid un policijā, kurā norādīju uz to, ka tulkošanas birojs Sia "Baltic Translations" mēnešiem (2019. Gada jūlijā jau būs gads) izvairās no rēķina apmaksas par mutisko tulkošanu.

Sākumā "Baltic Translations" krāpnieki telefoniski un e-pastā solīja veikt rēķina apmaksu saskaņā ar pasūtītāja parakstītajām uzziņām un pašu grāmatvedes atsūtīto apkopojumu, taču tagad jau labu laiku izvairās no saziņas.

Kuriozi ir tas, ka šī krāpnieku biroja neapmaksātie mutiskās tulkošanas pasūtījumi tikai veikti pēc policijas struktūrvienību pasūtījumu. Šķiet neticami, ka mūsu valstī ilgstoši tiek pieļauts, ka policijas struktūrvienību, tiesu un citu oficiālu struktūru pieprasījumu pēc mutiskās tulkošanas nodrošina rūdītu krāpnieku uzņēmums.

Jāatzīmē, ka "Baltic Translations" tulkošanas biroja pārstāvji ir tik nekaunīgi, ka pat pēc ilgstoši novilcinātas rēķina apmaksas vēl mēnešiem nekaunas gan agri no rīta, gan vēlu vakarā zvanīt un uzstājīgi piedāvāt veikt vēl kādu tulkojumu.

Nevienam neiesaku sadarboties ar "Baltic Translations" krāpniekiem. Nemaksāšanas gadījumā tulkiem un tulkotājiem jāvēršas tiesā, kā arī es to plānoju darīt, ja rēķins netiks apmaksāts tuvākajā laikā.

Da

Комментарии (1)

Tu Turkey901 25.06.2019

Kāpēc tulki turpina pieteikties arvien, kas viņiem galvās darās?!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы