LV RU

Baltic Taxi - Maks

Nesen sanāca ļoti interesanta situācija ar šīs firmas taksometru. Braucu mājās no centra un gala mērķī kā vnm norēķinājos ar taksometra vadītāju un devos mājās, līdz tikai nākamajā rītā attapos, ka pa to laiku kad maksāju taksistam, liekot maku atpakaļ somā biju to ielikusi nevis somā, bet gan garām tai. Tapēc zvanīju operatorei un izstāstīju situāciju. Visvairāk mani sasmīdinājā, ka viņa man jautāja kāds bija Nr šim konkrētajam taksim... nopietni? Vai tad kāds sēžoties iekšā taksometrā vnm pēta kāds ir šī taksometra Nr?! Protams ka es to nezināju un operatore laipni atbildēja, ka nekādīgi nevarot palīdzēt, ja kas tad dos ziņu. Nākamajā dienā iedomājaties kas zvana! Taksists! Viņš esot atradis manu maku un teica, ka tad kad būšot manā apkaimē maku man nodos, diemžēl zvana vairs nebija un visbēdīgākais, ka zvanīja viņš uz parasto telefonu, tāpēc tel nr es piefiksēt nevarēju.

B

Комментарии (3)

K kurmiks3 28.02.2012

Kurts Voneguts butu teicis:"Ta gadaas."

D d|b 01.03.2012

Laikam pa ceļam pie tevis viņš ieraudzīja "Fenikss"

S SAMSON 19.11.2012

Atlidzību nebija domas piedavāt...??? Vai doma ka tas šofera pienakums braukt un atdot visas mantas kurie bija atstatas mašinā pa savu naudu...???

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы