LV RU

Baltic Taxi - Krāpšana

Strādāju pa taksistu. Šodien saņēmu izsaukumu uz viesnīcu jūrmala Spa, atbraucu un sāku gaidīt klientu. Pie manis pienāk kāds ārvalstu senioru pāris un vaicā vai esmu viņiem pakaļ, jo gaida Baltic Taxi jau 30min. Es atbildu, ka neesmu viņu šoferis un lai gaida savu. Pēc vēl 5 min ierodas Baltic Taxi mašīna ar numuru tq 4587, tad seniori sežas iekšā

no viesnīcas iznāk viesis, kas bija mans klients un vispirms griežas pie Baltic Taxi šofera un kaut ko pavaicā. Pēkšņi Baltic Taxi šofer izmet ārā savus klientus, kas viņu gaidīja 30 min, paņem to otro un ātri aizbrauc. Izrādās, ka ārzemnieks sajauca mašīnas, bet Baltic Taxi viņu pārliecināja sēsties iekšā, savus klientus izmetot ārā, kad uzzināja, ka pasažierim jābrauc uz lidostu un var nopelnīt vairāk. Kaut gan senioriem vajadzēja uz bulduru slimnīcu (!)
bet šitajam lopam vienalga, nauda svarīgāka

visi zina, ka baltic taxi ir vājš serviss, pagurušie šoferi, sistas mašīnas - bet mest ārā savus klientus, kas tevi vēl pie tām gaidīja pusstundu? ! Nemaz neminot, ka klāji zog visus klientus, ko var, jo pašus Latvijas patērētājs negrib.

Iesaku turēties pa gabalu no tādiem mērgļiem, jo baltic taxi nav ne godīga, ne atbildīga kompānija.

12.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

De

Комментарии (2)

Ot OtoOtomārs 12.07.2019

Parasta taksista ikdiena.. galvenais ir nauda nevis cilvēcīgums.

Судебные исполнители выгоняют людей из своего дома от переизбытка смелости. И для них главное реализовать свои амбиции. А реализовать чьи то амбиции намного сложнее, чем желание заработать.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы