www.sudzibas.lv Baltais Produkta kvalitāte

Baltais - Produkta kvalitāte

Iegādājos trīs Turku jogurtus bez piedevām Maxima veikalā, visiem trīs ir neierasta konsistence, šķidri kā piens! Šķiet, ka ražošanas procesā būtu aizmirsuši pievienot kādu sastāvdaļu.

Uzrakstīju sūdzību uzņēmuma mājaslapā, protams, paliku bez ievērības.. Līdz šim ļoti patika Baltais produkti, bet tieši attieksmes dēļ turpmāk vairs neiegādāšos, citus arī pabrīdināšu, lai mēģina izvēlēties alternatīvas.

01.04.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Комментарии (1)

B Baltais Armands 03.04.2023

Labdien,
Parasti gan pēc sūdzības saņemšanas no mājas lapas mēs sazināmies ar iesniedzēju un ja sūdzība ir pamatota, tad arī to kompensējam.
Šajā gadījumā sūdzība ir pamatota, jo Turku jogurts visticamāk temperatūras dēļ termo kamerā vienkārši nav sarūdzis, kā pienāktos raudzētam piena produktam.
Lūdzu uzrakstiet, kad sūdzība tika iesniegta, paskatīšos, kur tā ir aizķērusies un sazināsimies ar Jums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы