РешеноBalcia Insurance SE - Slikts serviss

Iesniedzu atlīdzības pieteikumu Balcia apdrošināšanā, jo nokļuvu CSN, kur manā mašīnā iebrauca vadītājs, kuram ir šī apdrošināšana. Gadījums tika izskatīts, apstiprināts, devos uz sevis izvēlēto servisu, lai sastādītu tāmi veicamajiem labojumiem. Pāris dienas pēc tā man atnāca epasts no Balcia, ka tāme ir apstiprināta, un varu vienoties ar servisu par remonta uzsākšanu. Zvanu servisam, kur man paziņo, ka Balcia nav piekritusi viņu izveidotajai tāmei... Kaut gan epasts man atnāca.
Satiksmes negadījumā manai mašīnai tika sabuktētas divas durvis. Serviss paziņo, ka Balcia devusi 100€ budžetu durvju maiņai... Tās durvis bija perfektā stāvoklī pirms negadījuma, bez rūsas, bez skrāpējumiem, par tik mazu budžetu nav iespējams tikt pie durvīm tik labā stāvoklī.
Zvanu uz apdrošināšanu, kur man atbild, ka ar mani sazināsies atlīdzības eksperts, uzminiet nu... neviens nav sazinājies.. ko darīt tādā situācijā?

Жалоба успешно разрешена ManaMašīna 04.07.2024

Kā jau minēju, neviens atlīdzības eksperts man tā arī nepazvanīja. Bet tā vietā Balcia beigu beigās piekrita servisa izveidotajai tāmei. Nav pagājušas pat 24 stundas kopš ievietoju sūdzību un pārstāvis no Balcia man pazvanīja, lai paziņotu, ka problēma ir atrisināta. Prieks

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы