LV RU
www.sudzibas.lv Baby City Jaunas preces vietā - lietota ar defektiem

Baby City - Jaunas preces vietā - lietota ar defektiem

Pasūtīju no Baby City meitai ratiņus. Pēc 5 dienām atnāca ratiņi ietīti plēvē! Atpakojot no plēves, ieraudzījām skrāpējumus visapkārt ratiem, pleķus, defektus. Poga, kas savieno ratu maisu ar rāmi bija ieliekusies, kā rezultātā ratu maiss Knapi turas virsū! Ar riepām, acīmredzami, bija braukts un uz ratu rāmja vel bija uzlīmēta ar roku rakstīta uzlīme ar kodu. Bija skaidri redzams, ka mums tika pārdoti lietoti rati, kas jau ir braukti! Nosūtīju visu Baby City e pastā kopā ar bildēm. Mums tika sniegtas 2 opcijas - atdot ratus un mums atgriezīs naudu, vai arī mēs paturam lietotos ratus un meklējam citu kompromisu. Ratus izlēmām paturēt, jo tie mums ir kā vajadzība un vairāk nebija laika gaidīt ratus no nākamās firmas. Sieviete no Babycity pateica, ka ar mani rīt sazināsies vadība. Lieki teikt, ar mani neviens nesazinājās nākamās divas dienas, līdz es pati nesāku zvanīties. Beigās man atsūtīja e pastu, sakot, ka mums iedod 20% atlaidi nākamajam pirkumam! Neuzskatu, ka lietoti rati ar defektiem ir vērtējami ar 20% atlaidi (nākamajam pirkumam, ne pašiem ratiem) !
Vēlreiz sazinoties ar firmu un sakot, ka šis variants mani neapmierina, tika pateikts, ka nekādus citus variantus viņi mums nesniegs.
Tātad, es pasūtīju jaunus ratus un man atsūtīja lietotus, ar defektiem. Kas ir nelikumīgi un man nav ne jausmas kā milzīga firma ko šādu var pieļaut! Iesaku nevienam neiepirkties šeit, jo varat saņemt preci plēvē un lietotu!

22.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы