LV RU
www.sudzibas.lv Avector Nemaksā algas

Avector - Nemaksā algas

Visi tur esoshie darbinieki sanem algu aploksnes, nodokli netiek maksati, darba laiks itka 8-18 bet isteniba var darbadiena beigties 23:00, brivdienas uz pieprasījuma, bet taa nav,
Man personigi vispar algu neizmaksaja

Ответ от Avector Support Ответ от представителя 01.06.2020

Labdien! Atvainojāmies par novēlotu atbildi.

Mūsu uzņēmumā no pirmās dienas tiek parakstīts līgums, līdz ar to mēs nesaskatam iespēju kā tāda situācija radusies.

Fakts, ka 12 gadu laikā darba inspekcija 4 reizes pārbaudīja uzņēmumu, un tikai 2 no tiem atklāja nebūtiskus pārkāpumus, devusi rekomendācijas, pēc kurām uzņēmums veica nepieciešamas izmaiņas un uzlabojumus.

M

Комментарии (3)

S Sils123 23.01.2020

Tiešām maksā algas aploksnēs ! Darbiniekiem noslogojums nereāls , bet par papildus stundam nemaksa ! Atlaiž pēc garastavokļa bez jebkāda iemesla vai par nebūtiskam lietam ! Darbiniekiem tiek novilkts no algas pat nepaskaidrojot par ko ! Piemēram esi slims iesaka nenjemt slimibas lapu bet tad beigās novelk no algas ... ! Darbinieki visi ir pašnodarbinātie vai arī minimalo stundu likmju alga ! Samaksa pēc mutiskas vienošanās bet garantiju nav nekādu !

L lucef 14.02.2020

Stradāju te jau vairak pa gadu , vis apmaksajas :) Cilvēki kuri nemāk stradāt un necien neko un liek tadas atsauksmes:)

latvietis7 14.02.2020

es tadas vietas prieksniekam salauztu kajas vai atsparditu pec darba :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы