www.sudzibas.lv Avārijas brigāde Biļetes un kvalitāte

Avārijas brigāde - Biļetes un kvalitāte

20€ par biļeti no personas neatkarīgi no vecuma, vai tiešām šis ir loģiski, ka 2 gadus vecam bērnam ir jāmaksā 20€, bet tai pat laikā daudzas atrakcijas nevar izmantot, jo ja nav sasniedzis 90cm, tad daudz, daudz atrakciju atkrīt, lai gan vēlme ir liela.. Nopietni šāda Cena, par to ka vienkārši ieej parkā un nevari daudz ko izbaudīt.. Ja vismaz noteikta vecuma bērniem būtu citādāka Cena par biļeti..
Kā arī, laikam tehnikas apkope ar pieklibo, izstāvēt rindu 1,5h uz atrakciju un neizbaudīt, jo virtuālās realitātes brilles atrakcijas laikā attēla vienkārši pazūd, vai raustās, turklāt nemaz nerunājot par to, ka piedāvās izmēģināt vēlreiz, bez Rindas stāvēšanas, lai kompensētu neērtības..

04.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от ABpark Support Ответ от представителя 06.07.2021

Mūsu mājas lapā https://www.abpark.lv/ab-park/atrakcijas ir vienmēr aktualizēta informācija par to, kas ir pieejams parkā un kādi ir atrakciju lietošanas ierobežojumi. Līdz ar to jau pirms apmeklējuma ir iespēja iepazīties un izvērtēt informāciju gan par atrakcijām gan cenām.
Diemžēl, pilnīgi jebkura tehnika, to intensīvi lietojot, ik pa laikam salūzt. VR brilles un to signālvadi ir vienas no trauslākajām elektroniskajām ierīcēm parkā. Attiecīgi, ja tās salūzt, tad viņas tiek remontētas vai samainītas.
Ja tehnika salūzt brauciena vidū, tad noteikti ir iespējams rast iespēju uzreiz palaist otrā braucienā bez rindas. Sarežģīti šobrīd atbildēt, kādēļ tas netika piedāvāts, bet noteikti tam pievērsīsim vairāk uzmanību priekšdienās!

I

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы