www.sudzibas.lv Auto Rīga Slikts serviss

РешеноAuto Rīga - Slikts serviss

Vēlējos iegādāties auto dēlam, pieteicos interneta līzingam, iesniedzu visu prasīto info, un pēc dienas man atzvanīja ka viss ir kārtībā varu braukt un formēt un domāt kādu mašīnu. Kad paprasīju par konkrēto modeli kas un kā ar apskatēm ka arī lai pastāsta vairāk par tehnisko stāvokli. Uz ko man atbildēja ar jums sazināsies un visu izstāstīs. Protams tas nenotika. Braucam nākamajā dienā uz Rīgu kā bija norunāta tikšanās. Mani iesauca iekšā pārbaudīja atkal datus uz ko es teicu ka es zinu ka man ir sabojāta vēsture un to mēs arī noskaidrojām iepriekšējās dienas pa telefonu. Sexu stundu viņi tur sūta un un sūta pārbauda tur kautko. Un visbeidzot Saka jūs varat iet ara mēs jums uzzvanīsim. Un tad sākās interesantākais. Nezvanīja ne pēc 7 min ne stundas ne 3 5 vai 7. Es tajā dienā zvanīju 10 reizē un man netika pacelts telefons. Loti negodīga in neforša attieksme. Un mēs braucam 150 km. Es novēlu kaut viņiem biznesa neveiktos. Tadu attieksmi piedzīvoju pirmo reizi. Lika sajusties kā pēdējiem suņiem. Esmu pirkuši mašīnas no placiem bet šī ir visbriesmīgākā vieta. Tāda pati kā Maskavas iela.. Rīga... Serviss 0%

20.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sindija Zorge 20.11.2021

Atvainojos par drukas kļūdām...

Комментарии (1)

G Gulbenietis 21.11.2021

Ja kredītvēsture ir švaka, tad diez vai nauda maisiem mājās glabājas. Nevajag borzīt ar kredītiem, līzinigiem un citām kredīta padobijām. Nopērc ejošu dampi ar skati par 700 eur un, lai puika skrūvē. Kad iemācīsies braukt un naudu sāks pelnīt, var pāriet uz ko nopietnāku.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы