LV RU
www.sudzibas.lv Auto Plus Krāpšana, slikts serviss

Auto Plus - Krāpšana, slikts serviss

Pateikšos šim servisam par paviršu diagnostiku, kā rezultātā nopirku mašīnu sliktā stāvoklī. Biju noskatījusi mašīnu un sarunāju pirms pirkšanas diagnostiku autoplusā, jo officiālajos centros bija garas rindas un iepriekš bija pozitīva pieredze autoplusā. Aizvedot uz servisu mašīnai tika atklātas tikai mazas nepilnības, kas nav lielie un dārgie remonti (jālabo izpūtējs un centrālajai atslēgai bija warning) . Tika velreiz prasīts vai ar pašu motoru viss kārtībā uz ko tika saņemta pozitīva atbilde. Kopumā mašīnas remontiem vajadzēja izmaksāt dažus simtus eiro. Tā nu es vēlāk vakarā nokārtoju visas pirkšanas formalitātes. Nobraucot pārsimtmetrus un uzgāzējot izmentās brīdinājums par samazinātu jaudu, vel vēlāk atklājās, ka mašīna ir braukta bez tosola. (mašīna tika pirkta no dāmas, kurai tā bija otrā mašīna, kas tika reti izmantota un par ko tā neko dižu nevarēja pateikt tehniskajās lietās) . Vispār šī situācija manī radīja bažas vai vispār mašīna ir tikusi kārtīgi apskatīta.
Mašīna tika uzreiz aizvesta uz citu servisu kur tika veikta pilna diagnostika. Tur atklāja, ka turbīnu ir jātaisa un ir jāliek jauna zobķēde, kas ir lielie remonti mašīnai no kuriem vēlējos izvairīties vedot uz diagnostiku. Kopā tika sastādīta tāme par 2,5 tūkstošiem eiro (motora ķēde, turbīnas remonts, ģeneratora siksa, termostats utt) . Pašu mašīnu iegādājos par 7000 eiro.
Es nesaprotu kāda jēga man bija bija vispār vest uz šo servisu, ja es beigās tiku maldināta par mašīnas stāvokli un gaidāmajiem remontiem.
Man pat neiedeva izrakstu ar atrastajām vainām, ko uzreiz nepamanīju, jo biju steigā.
Es būdama sieviete un neesot kompetentai tehniskajās lietās vēloties izbēgt no visādām ķibelēm vērsos pēc palīdzības un maksāju par pakalpojumu, bet galu galā esmu cietēja.

25.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (2)

V vitols 26.07.2019

Ja tevi neapmierina auto, kuru jau nopirki, tad pārdot to!

K klients009 26.07.2019

Un kā es tagad varu pārdot mašīnu par to pašu summu, ja izrādas, ka viņai ir jāmaina ķēde un jālabo turbīna?! Es nebūtu pirkusi šo mašīnu vai būtu prasījusi zemāku cenu, ja man diagnostikā būtu pateikts, ka mašīnai ir tādas problēmas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы