LV RU

Atpūtas komplekss Grantiņi - Slikts serviss

Neiesaku un vēlreiz neiesaku. Sabojātas svinības visiem. Vieta tika rezervēta dzimšanas dienas svinībām, ar domu jauki pavadīt vakaru.
Ēdienkarte pievilcīga, bet tikai uz papīra. Ēdieni no grantiņos audzētām storēm, laikam tikai reklāmas triks. Ne tikai stores izpalika, bet arī šampinjonu krēmzupa, lasis un tā tālāk. Arī par vilkzivs steiku pēc 30 min. Gaidīšanas tikām informēti, ka nebūs. Laikam pasūtot kartupeļu frī būtu apmierināti. Ierodoties uz galda bija uzkodas, tagad visu pārdomājot nekas īpašs... Karotītēs un groziņos ielikts pildījums, lavašs ar tunci un vēl šis tas. Beidzās ar to, ka piecēlāmies un aizgājām, nesagaidījuši neko vienīgi vīnu un uzkodas. Briesmīgi: (

Ro

Комментарии (1)

Zi zilais valis 04.11.2019

Šefpavārs Roberts Ulmanis ir sagatavojisi Jums lielisku piedāvājumu par samērīgām cenām pat visprasīgākajiem viesiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы