www.sudzibas.lv Aniva Firmas darbība

Aniva SIA - Firmas darbība

Firmas īpašnieces apmānam nav ne gala ne malas. Firmas darbība nenotiek kā sākumā norunāts un uz papīra uzlikts. Produktus ekonomē, bērniem ne no kā jāpagatavo pusdienas. Viens otrs pavārs nes no mājām savus produktus, lai pagatavotu, vismaz ēdamu ēdienu. 100l zupas daudzumam izsniedz neatbilstoši maz gaļas. Neviens jau nepārbauda kā baro un gatavo ēdienu, kur apmaksā pašvaldība. Tāpēc ir tāda patvaļa ēdienu gatavošanā. Neievēro bērniem paredzēto ēdienu kaloritātes daudzumu. Kas no tā cieš, mūsu bērnu un bērnu veselība. Bērniem rodās riebums pret ēdienu, neēd. Kur skatās PVD? Kur skatās pašvaldības kontrolējošās personas?

K

Комментарии (4)

I Ieva 28.04.2011

Atkal urlas!

E Esesesseseseseses 28.04.2011

Atkal Ieva - dirsā rieva! :D :D :D :D :D

ž ŽANNA 1973 26.01.2017

Kas to raksta?

W Warvaara Sokolova 24.10.2021

Согласна с Вами.Когда уже закроют эту фирму Aniva.Интересно а Рижское самоуправление реагирует на все эти жалобы или их фирма Aniva купила.Продажные,плевать на детей.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы