www.sudzibas.lv AmberLaw Nekvalitatīvs pakalpojums

РешеноAmberLaw - Nekvalitatīvs pakalpojums

Pēc rekomendācijas griezāmies pie šī advokāta, diemžēl pakalpojums bija nekvalitatīvs, bijām spiesti meklēt cita advokāta pakalpojumus. Noteikti neiesaku.

Http://amberlaw.lv/lv/komanda/julija-dzerve1
Amberlaw zvērināta advokāte jūlija dzērve. Julija. [slēpt]@amberlaw.lv
t. (+371) 67289101

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 19.09.2022

Uzņēmuma AmberLaw pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (2)

I Ieva Zemīte 11.03.2022

Melīga ļoti

D Dzintra Tabore 12.03.2022

Pašļaik Latvijā vairs nav labu juristu - pat vienk ziņas palasot, ir redzams, ka lielākā daļa gāžas ārā valsts eksāmenos. Pie tam - pazīstu vairākas "topošās juristes", kuras ir bijušās ma*kas, tpc nav brīnums, ka inteliģences līmenis lv samazinās. Ņemiet par piemēru jebkuru pēdējā kursu jurisprudences studenti - viņai kilometrāža vagīnā ir lielāka nekā izlasīto likumu skaits.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы