LV RU
www.sudzibas.lv AKROPOLE Slikts serviss

T/C Akropole Dāvanu karte - Slikts serviss

Nopirkām dāvanu karti par 45 eiro, lai uzdāvinātu cilvēkam dzimšanas dienā. Kad visi kopā aizbraucām uz "T/c Akropole" lai Deichmann'Ā iegādātos apavus par šo dāvanu karti, mums teica, ka "dāvanu karti nepieņemam", lai gan veikalu sarakstā kuri nepieņem akropoles dāvanu karti šī veikala nav. Tad aizgājām pāest uz "can can" - kur pajautājām viesmīlei, vai pieņems dāvanu karti, uz ko viņa pateica, ka jā. Kad pāedām dāvanu karte nestrādāja. 16 eiro sagrabinājām paši pa trijiem. Gājām iepirkties uz "maxima", jo teica ka tur noteikti pieņems dāvanu karti. Kad pašapkalpošanās kasē vajadzēja norēķināties - karte nestrādā, uz ko maxima's darbinieks teica, ka vajadzēja norēķināties pie parastajām maxima's kasēm. No akropole's aizbraucām ar tukšām kabatām un 45 eiro dāvanu karti kabāta. Tagad domājam vai braukt atkal tēret dāvanu karti uz akropoli. Naudu par dāvanu karti atgriezt gandrīz nereāli.

Ed

Комментарии (9)

"Nopirkām dāvanu karti par 45 eiro, lai uzdāvinātu cilvēkam Dzimšanasdienā. " - - - Un Jūs uzskatat sevi par normālo cilvēku? Normālais dāvinā vai dāvanu vai naudu!

Tu Turkey901 06.05.2019

Pēc tam, kad dāvanu karte nenostrādāja pirmo reizi, neaizdomājāties, ka jādodas uz info centru un jāskaidro situāciju tā vietā, lai uz muļķi ietu tālāk iepirkties ar nestrādājošu karti?!

Ed EdgarsJO 07.05.2019

Mēs bijām un karte strādā, tikai tie veikali karti nepieņem.

Tu Turkey901 07.05.2019

"Kad pāedām dāvanu karte nestrādāja. 16 eiro sagrabinājām paši pa trijiem. Gājām iepirkties uz "maxima",.."

?

Džozefīne 07.05.2019

Apavus nedabūjām, bet par katru cenu dāvanu karti iztērēt gribējām. :D :D

ramona 07.05.2019

Es pareizi sapratu-paši uzdāvinājāt un paši tērējat? Maximā? Laba doma kā iztērēt cita dāvanu. Labi, ka nesanāca

Saivii 07.05.2019

Kkaads murgojums,nudien. Ja reiz ar pirmo veikalu jums teica,ka nepienjem,uzreiz us info centru buutu gaajushi skaidroties nevis turpinaat cereet lizteereet savu naudu in peec tam naakt sheit niideet.. pashi vainiigi.

~l ~Lelde~ 08.05.2019

Es arī nesaprotu, kāpēc būtu kādam jādāvina dāvanu karte. Labāk uzdāviniet viņām loterijas biļeti! https://bit.ly/2Zne76f

Vi Viktorija1 08.05.2019

Ļoti bēdīgi, ka mūsdienās notiek tāda šmaukšanās. Paldies par komentāru. Taisni gribēju pirkt dāvanu karti. Atturēšos. Negribu sagādāt jubilāram negatīvas emocijas... Jā, starp citu, nosacījumos ir teikts, ka ja neizmanto laicīgi, pēc termiņa beigām, tiek ieturēta nauda par kartes uzturēšanu, ap 4 eur. Super bizness! realizēt karti nevari, bet ja nokavē- esi tik laipns samaksā! :):):)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы