Agris Kramiņš / Juvelieris - Zaglis /Krāpšana

Agris Kramiņš pazīstavs, kā labs un uzticams juvelieris, kuru esmu ieteicis gan draugiem un radiem 10 gadu laikā, bet kurš diemžēl ir iesaistījies krāpniecības shēmā, kur zaudējis daudz naudas un pēdējā gada laikā ir iedzīvojies nelabā slavā, kur joprojām pieņem pasūtījumus no jauniem klientiem, bet pēc pazūd ar iemaksāto naudu un materiālu.

J

Комментарии (2)

S Sīga 07.05.2024

Ja nav noslēpums, kad un kas notika? Vai izdevās ar juvelieri Agris Kramiņu sazināties? Ko viņš teica?

S Signe Berzina 28.05.2024

Sveiki,

Diemžēl bēdīgi līdzīga pieredze. Pēc draudzenes rekomendācijām sazinājos ar Agri caur Whatsup, kurā detalizēti izrunājām visas detaļas. Bija pasūtīti laulības gredzeni, mēnesi pēc pirmās tikšanās, kad biju nodevusi savus vecos zelta gredzenus un auskarus pārkausēšanai, interesējoties par beigu termiņu, atbildē saņēmu, ka materiāls diemžēl kausēšanas rezūltātā sadedzis un prasīs laiku, lai to atjaunotu. Mēneša garumā pēc pēdējās saziņas Agris uz zvaniem vairs neatbildēja. Devos uz viņa darbnīcu Krēslas iela 3, kur " laimīgā" kārtā, pēc 3 stundu gaidīšanas viņu arī satiku, cilvēks izraudāja acis, atvainojās ka esot bijis nāvīgi slims un ķeras atpakaļ pie darbiem un viss būšot kārtībā. Mēnesis pagājis, bet atbildes uz zvaniem un izziņām nesaņemu. LŪDZU izvairieties no šī cilvēka.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы