www.sudzibas.lv Āgenskalna Valsts ģimnāzija Skolēnu pārslogojums attālinātas mācīšanās laikā

РешеноĀgenskalna Valsts ģimnāzija - Skolēnu pārslogojums attālinātas mācīšanās laikā

Skolēni tiek pārslogoti attālinātās mācīšanās laikā, laiks tikai ir mācībām, aktivitātēm un personīgajai dzīvei laiks neatliek. Skolēni ir nodarbināti no 8: 00 līdz vēlai nakts stundai, pa vidu uzdotajiem darbiem tiek iekļautas tiešsaistes stundas, kuras obligāti jāapmeklē, kas palielina noslogojumu, un lai nodotu darbu pirmdienā skolēnam jāsāk mācīties jau svētdienas vakarā. Izglītība ir svarīga, bet aktīvs dzīves veids ir svarīgs. Privātā dzīve skolēniem arī ir vajadzīga, kaut vai to vismaz izbaudīt ar ģimeni, bet pat tam nav laika. Ir ļoti svarīga fiziskā Veselība, bet nevar aizmirst par to ka skolēni arī ir cilvēki un arī psiholoģiskā Veselība ir svarīga. Domāju skolai šī problēma ir jāizskata un skolotājiem ir jāizvērtē skolēnu noslogojums. Atgādināšu kad nav vairs kā agrāk, lai tas nerastos kā attaisnojums un tiešām kaut, kas tiktu mainīts.

Жалоба успешно разрешена Andrejs2203 06.11.2020

Tika ievadīta nepareizā skola par kuru izveidota sūdzība. NEŅEMIET ŠO VĒRĀ!

A

Комментарии (1)

S secinajumi 15.01.2021

Tur citas tās učenes, kas citās skolās nav ņemtas strādā tur. Viena otra psihiski nelīdzsvarota, visu dzīvi bez vīrieša.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы