LV RU

A-Mebeles.lv - Slikts serviss

Pagājušā gada novembrī, atradām izvelkamu pusdīvānu par labu cenu A-mebeles.lv, sazvanījos ar veikalu, lai noskaidrotu vai mums der gaidīšanas laiks. Pārdevējs paskaidroja, ka saistība ar ziemassvētkiem un jauno gadu piegāde būs uz janvāra sākumu, kas mums pilnībā derēja. Tikai dēļ norādītā termiņa (kas jau bija nedaudz ilgāks, kā mums vajadzēja) , piekritām nedaudz pagaidīt un iepirkties šajā veikalā, dēļ labās Cenas. Zvanīju 10. Janvārī, lai noskaidrotu info par manu pasūtījumu un no šī brīža sākās atrunu laiks un "barošana" ar rītdienām. Piezvanot, veikala darbinieks Sola noskaidrot un atzvanīt, kas protams netiek darīts, jāzvana pašam atkārtoti. Saka, ka nav info no ražotāja utt. Februārī beigās sapratām, ka neko nedabūsim no šī veikala un rezultātā, atteicāmies no pasūtītas preces, pieprasot naudu. Aizpildījām veidlapu, kur minēts, ka naudas atgriešana ir 30dienās, protams atgriešana notika 29. Dienā) ) ) vairums preču viņiem nemaz nav pieejamas, saliek internetā preces par pārlieku labām cenām, kas piesaista cilvēkus!
Noteikti neiesaku strādāt ar šo veikalu, lieki iztērēts laiks + nevajadzīga nevaru bojāšana. Realitāte stipri atšķirsies ar gaidīto rezultātu!

21.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы