A Mebeles - Krāpšana

Pasūtīju a-mebeles bērnu divstāvu gultiņa. Veicu pilno priekšapmaksu. Sāku gaidīt gultiņu bet nu jau trīs Mēneši kā pagājuši bet gultiņa tā arī nav. Sola tik katru nedēļu, ka noteikti būs bet tā arī nav. Uz e pastu no sākuma atbildēja, vēlāk vairs neatbildēja. Kad zvanu jautāt kur gulta, Saka ka tuvākajā laikā parzvanis bet tā arī neatzvana. Pirmo reizi šitā iegrābos internetveikala. Vajadzēja palasīt atsauksmes, nožēloju ka to neizdarīju. Laiks zaudēts, kad atgriezis tagad naudu nezinu.

Комментарии (2)

D Dreiks 11.07.2020

Man arī bija pieredze ar viņiem, visādus brīnumus stāstīja. Vienā brīdī prece jau ir ceļā uz Lv, bet pēc nedēļas pēkšņi tikai vēl pie ražotāja tapšanas stadijā. Bija vēl atruna, ka prece brauc uz Lv un piegādes auto saplīsis pa ceļam. Un protams, vienmēr kad zvanīju, tā atbilde bija "atzvanīšu pēc 5 minūtēm".
Ar naudas atgriešanu tur arī bija atrunas, ka vadība to izskatīs, utt... un beigās pat uz tel zvaniem vairs neatbildēja.
Sazinājies ar PTAC, a.mebelēm zvanīju no citiem nr katru dienu un tad notikās brīnums, pēdējo solījumu, naudu atgriezt trīs darba dienu laikā izpildīja.

R Rotella 30.11.2020

Ja vēlaties, varat apvienoties kolektīvā paziņojumā valsts policijai. Ja jūs interesē, paziņojiet man, es jums norādīšu juridiskā biroja adresi, kas veiks lietu. Es uzņemos visu finansējumu. Viss, kas jums jādara, ir jāiesniedz visi nepieciešamie dokumenti, lai aizpildītu šādu pieteikumu. e-pasts: [slēpt]@rotella.lv

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы