LV RU
www.sudzibas.lv A Apotheka Nelaipna apkalpošana

A Apotheka - Nelaipna apkalpošana

Apotheka 8, k. Ulmaņa gatve 122. Gribētos uzzināt iemeslu, kāpēc abas pārdevējas (farmaceites?) konkrētajā aptiekā uzvedās tā, it kā klienti viņām būtu nodarījuši ko nepiedodamu? Ne "labdien", ne "lūdzu - paldies", neizsakāma noguruma un nīgruma izteiksme sejās. Ja cilvēks ir spiests doties uz aptieku, tad, visticamāk, viņam jau tā nav pārāk saulains noskaņojums, un šīs kundzes, diemžēl, to padara vēl drūmāku. Un tā nav tikai viena reize, šāda ne-apkalpošanas maniere novērota tur jau kādu laiku.

12.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ho

Комментарии (6)

really? 12.03.2019

Laikam nekad ar istam dzives problemam neesi saskaries,ja sii tev ir problema un par to veel sudzies! Laiks pieaugt pratinjaa!

Ho Holdens 12.03.2019

O, atpazīstu šo manieri un slikto latviešu valodas prasmi, kundzīt - Jūs gan operatīvi reaģējat. Darba laikā var tā internetā sēdēt...?

Holdens! Aizej un paraudi.

Bk BK 12.03.2019

Varbūt tev, vel pakaļu vajadzēja nobučot?

Ho Holdens 19.03.2019

Varbūt, tev, vēl, gramatiku, vajadzēja, pamācīties?

Ho Holdens 13.03.2019

Nu jā, jums taču ir ok, ja jūs nelaipni apkalpo - tajā taču nav nekā traka. Ielas neremontētas - var pārdzīvot. Cenas pie kases neatbilst norādītajām - kas nu tur traģisks. Valdība slikta - bet kad viņa laba bijusi? Utt., utj. Uzspļāva kāds uz galvas - nu, labi kā neiemeta ar ķieģeļi. Cietēju filozofija. Interesanti, cik paaudzēm vēl jānomainās, lai tā izzustu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы