LV RU
www.sudzibas.lv A Apotheka Darba laika neievērošana, cilvēku maldināšana

A Apotheka - Darba laika neievērošana, cilvēku maldināšana

Sveicināti! Ļoti nepatīkami ir saskarties ar Kokneses maxima esošo aptiekas darba laiku dažādību. Ejot uz aptieku ir jāsēž un jāzīlē kas strādās par pārdevēju un līdz cikiem aptieka būs atvērta. Jo ja strādā galvenā aptiekāre vai vadītāja kā jau nu drīkst viņu nosaukt, tad nu viņas maiņās (it īpaši brīvdienās) aptiekai būtu jāstrādā darba laikā kāds ir norādīts uz durvīm, bet ļoti bieži tas tiek nomainīts pielīmēts ar parastu lapiņu. Vakar aptiekai bija jāstrādā un šodien līdz 15.00 bet ka jau paredzams 14.00 viņa bija jau ciet! Ļoti nepatīkami kad vajag steidzīgi tuvāko aptieku bet viņa ir aizvērta pirms darba laika ciet. Un vēl var atļauties paziņot, strādāju kā gribu! Kā tā var attiekties pret saviem klientiem un darbu?

07.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

ēv

Комментарии (1)

Ēvalds12345! Prezervatīvus jāperk uzreiz uz nedēļu, veselu kasti (100, labāk - 200 gabalus)! Un nav ko lohmaķiķ babušku! Varbut tev patik provizors?..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы