www.sudzibas.lv 7 Sky Event Agency Ar briesmīgāku uzņēmumu neesmu saskārusies!

7 Sky Event Agency - Ar briesmīgāku uzņēmumu neesmu saskārusies!

Mīļie, tautieši!

NEKAD, atkārtošu NEKAD neiesaistaties nekādos darījumos ar 7 Sky aģentūru. Vienīgos labos vārdus par viņiem dzirdam no viņiem pašiem, kas izmantojot citu vārdu pozicionē sevi kā labu aģentūru un pataisa sevi par nepatiesi nomelnotiem, jo viņi tak ir TIK "FORŠI".

Nemaz nerunājot par to, ka viņi nemitīgi melo. Biroja darbiniece vispār ir pār kārti metama, kad dalīja gudrību palika mājās sēžot. Nekad neko nezin, nesaprot, priekšniece vienmēr prom, vienmēr solās atzvanīt utml. Vai to izdara? Loģiski, ka nē.

Uljana Baikeviča - sliktāku vadītāju nav iespējams iedomāties, brīnos kā aģentūra vēl turās uz kājām, jo šādi strādājot tai jau sen bija jānovīst. Kā iespējams, ka viņi vēl sevi uzskata par tirgus absolūtiem līderiem, smiekli nāk... CERU, KA DRĪZ nogrimsiet kā Titāniks, vienīgi šoreiz žēl nebūs, ne maz

JA NEVĒLATIES SEV UN SAVIEM APKĀRTĒJIEM SABOJĀT PASĀKUMU UN NOSKAŅOJUMU... TURIETIES PA GABALU NO ŠIEM VELNIEM!

Spilkts pamatojums visam PATIESI rakstītajam, t.i., sliktajam par šiem "demesu pavēlniekiem", kādas autores blogā - enjoy -

http://pesimismsnemirst.wordpress.com/2011/07/26/kazas-extreme-i-dala/

Z

Комментарии (3)

A agris32 02.08.2012

Nekad nesarunājiet ar šo aģentūru neko priekš kāzām ( www.manspasakums.lv/katalogs/organizatori/7_sky_event_agency )
Mūsu kāzas gandrīz tika izbojātas jo šī aģentūra solīja līdz paēdējam brīdim ka atvedīs krēslu pārvalkus, labi ka pēdējā stundās mēs attapāmies un paprasījām mūsu viesu namam lai uzliek savus krēslu pārvalkus, pretējā gadījumā viss skaistums tiktu izbojāts.
Nekaunīgā aģentūras vadītāja meloja divas dienas no vietas, ka jau braucot uz viesu namu, ka jau GPS ir ievadījusi informāciju kur atrodas viesu nams. utt... bet tad kad jau kāzas beidzās un viss mums noritēja ideāli, es aizbraucot pie viņiem uz kantori, šī pati sieviete nekaunīgi turpināja melot un vēl kas viss vairāk mani ;sajā situācijā nokaitināja ir tas ka es latvietis runāju ar viņu krieviski, bet tad viņa man uzdrošinājās iebilst, lai es iemācos kārtīgi runāt krieviski un tad runājot ar viņu.
Vienu vārdu sakot, ja nebūtu viņa sieviete, no turienes viņa ar veselu fizanomiju netiktu laukā.
Tiešām silti iesaku nesadarboties ar šo aģentūru.
PS ( mums arī līgums jau bija noslēgts, bet arī tas nepalīdzēja mums !:)
Bet kāzas par spīti visam noritēja ļoti labi un īstenībā vēl ar smukākiem krēslu pārvalkiem, jā protams arī mazliet dārgākiem! :)

7 7Sky 22.08.2012

Dear Ladies and Gentlemen! We ask you to be very careful! There are fraudsters working from the name of 7 SKY Company, 7 SKY EVENT AGENCY, 7 SKY entertainment, 7 SKY MANAGEMENT, 7 SKY RENT, using our names, fake business cards and fake company stamps.
We ask you to sign a legal agreement only in the company’s office (see the address and other contacts on our internet site www.7sky.lv)
WE NEVER WORK without signed contracts, confirmed budget and guaranteed quality service.
All disputes are settled in a strictly organized manner in line with the contract.
Please, be reminded, that anyone can rent out our equipment through the web site 7skyrent.lv and exploit it on their own.

7 7Sky 22.08.2012

УВАЖАЕМЫЕ ДАМЫ И ГОСПОДА ! БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ И ОСТОРОЖНЫ !
ОТ ИМЕНИ КОМПАНИИ 7 SKY, 7 SKY EVENT AGENCY, 7 SKY entertainment, 7 SKY MANAGEMENT, 7 SKY RENT
ПРИКРЫВАЯСЬ НАШИМИ ИМЕНАМИ, НАЗВАНИЯМИ, ФАЛЬШИВЫМИ ВИЗИТКАМИ И ПЕЧАТЬЮ КОМПАНИИ -РАБОТАЮТ МОШЕННИКИ .
ПРОВЕРКА ВСЕХ КЛИЕНТОВ КОМПАНИЙ НЕ ВЫЯВИЛА НИКАКИХ ИЗ ОПИСАННЫХ СЛУЧАЕВ.
ЗАКЛЮЧАЙТЕ ЮРИДИЧЕСКИЙ ДОГОВОР ТОЛЬКО В ОФИСЕ КОМПАНИИ 7 Sky, С КООРДИНАТАМИ, УКАЗАННЫМИ НА САЙТЕ.
БЕЗ ЮРИДИЧЕСКИ ЗАКЛЮЧЕННЫХ ДОГОВОРОВ, СМЕТНОГО ПЕРЕЧНЯ И ГАРАНИТЙ ПРЕДОСТАВЛЕНИЯ УСЛУГ НА УСТАНОВЛЕННУЮ ДОГОВОРОМ СУММУ, КОМПАНИЯ НЕ РАБОТАЕТ !
ЛЮБЫЕ СПОРЫ РЕШАЮТСЯ В УСТАНОВЛЕННОМ В ДОГОВОРЕ ЗАКОННОМ ПОРЯДКЕ.
НАПОМИНАЕМ, ЧТО ЛЮБОЙ СУБЬЕКТ МОЖЕТ АРЕНДОВАТЬ У НАС ИНВЕНТАРЬ НА САЙТЕ 7skyrent.lv И CАМОCТОЯТЕЛЬНО С НИМ РАБОТАТЬ.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы