LV RU

РешеноWood Conception SIA - Krāpšana

Ss.com uzķeros uz sludinājumu par lēto malku – 20 eur/m3. Tēvam – grupas invalīdam aprīlī beidzas Malka, 14 aprīlī piezvanīju šiem krāpniekiem, pa tālruni vienojamies, ka piegādās sauso, jaukto lapu koku malku, līdz 35 cm garumā, četrus beramus kubus. Paprasīja 120 eur, uz ko pat nesaku strīdēties, jo padomāju, ka Cenā ir ierēķināti piegādes izdevumi. Solīja atvest 19. Datumā. 19. Datumā pēcpusdienā pazvanīju, kāpēc neved – teica ka nepaspēs, atvedīs 20. Datumā no pašā rītā. 20. Datumā ap pusdienlaiku piezvanīja paši, pateica ka kaut kas ir noticis ar mašīnu, bet viņi varēšot atbraukt ar citu mašīnu, un atvest citu - labāko bērzu malku, kura protams ir dārgāka, par 150 eur Kubā. Tā kā bez apkures sēdēt vairs nebija vālēšanas – piekritām arī prasītājam 150 eur. Atveda – tēvs samaksāja 150 eur. Nekādus čekus, vai pavaddokumentus protam neiedeva. Malka izrādījās absolūti mitra, ka tikko nocirsta – nedeg! Izmēri ir no 37 līdz pat 60 cm pretī prasītājiem 35 cm! Absolūti garam! Lielāko daļu nāksies pārzāģēt! Kad salikām malku šķūņi, paņemu mērāmo un izmērīju atvestas Malkas kubatūru – mazāk par 2.2 m3!
Tā ka, nekādā gadījumā neko nepērciet no Sia Wood Conception! Pretējā gadījumā sanāks kā man – pārāk garā, mitrā un nedegoša Malka par ļoti augsto cenu - 70 eur/m3!

Жалоба успешно разрешена i_lepin 30.04.2021

Pēc sūdzības publikācijas www.sudzibas.lv mājaslapā ar mani sazinājās SIA Wood Conception pārstāvji, atvainojās, atgrieza 50 eur un atveda 20 maisus ar sauso malku. Tā ka sūdzība ar SIA Wood Conception ir atrisināta.

I

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы