www.sudzibas.lv Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Pēteris Pilders - arogants un neiklausās pacientos

Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Pēteris Pilders - arogants un neiklausās pacientos

Nespriedīšu par ārsta Pētera Pildera kompetencēm, jo tās tāpat nav iespējams saredzēt aiz arogantās un neieinteresētās attieksmes pret pacientu. Ja gribat ārstu, kas jūsos neklausās, nepiefiksē jūsu teikto, neskaidro ārstēšanas, terapijas norisi, toties jūtas pārāks par visiem, atļaujas būt neprofesionāls un pasīvi agresīvs komunikācijā ar pacientiem, tādā gadījumā nemeklējiet tālāk un dodieties pie pildera kunga.

05.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs Ответ от представителя 06.06.2023

Ārsts P. Pilders ir augsti profesionāls sertificēts psihiatrs. Vēstījums , ko aprakstīja paciente, ir iespējams saistīts ar komunikācijas kļūdu/pārpratumu vai nepietiekamu informācijas apmaiņu, jo P.Pilders ir augsti pieprasīts speciālists un daudzi pacienti izvēlas ārstēties tieši pie viņa.
Mēs noteikti iesakām pacientei, ambulatori ārstējoties, vērsties pie cita psihiatra, jo ir psihiatrijā ir svarīgi atrast patiešām SAVU ārstējošo ārstu ar kuru ir pilnīga sapratne, jo pretējā gadījumā tas var negatīvi atsaukties uz emocionālo veselību. Tāpat speciālistus iespējams apmeklēt ne tikai ambulatorajā centrā “Pārgaugava” , bet arī RPNC Tvaika ielā 2.
Nobeigumā, paldies par Jūsu sūdzību, tas vienmēr mums dod iespēju mācīties un uzlabot pacienta ārstniecības kvalitāti.

Комментарии (2)

L LiMOnA 17.06.2024

Precīzi. 100 %

T taisnīgi 24.07.2024

Ārsts. P. Pilders noteikti var teikt, ka ir sabojājis man dzīvi. Nevēlos izklāstīt pārāk daudz faktus, lai tiktu indentificējama, bet gadus jau 5 principā cenošos atkopties no viņa "aprūpes", lai gan kontakts ar viņu ir bijis pāris reizes stacionārā. Ar psihiatriem man komunikācija ir laba, ar savu pastāvīgo ārstējošo ārstu arī, bet pierede pie Pildera ir sabojājusi man dzīvi fiziski un emocionāli, no kā atkopjos vēl šodien. Un Dievs nedod, jums kādam tikt pie viņa. Es pieļauju, ka ārsts sēž un ieņem amatus, jo ir nejaukts tips, iz izcīnījis vietu pie medus poda un saņem gandarījumu pacientiem nodarīt pāri. Spriežot ne tikai no savas personīgās pieredzes. Kad sanāca nonākt stacionārā neplānoti, proti suicīda mēģinājums, šķiet, ka ārsts personīgu iemeslu vadīts speicāli ielika mani pie tiešām neadekvātiem trakajiem un visu nedēļas nogali, kad citu ārstu aprūpe un apskate nav iespējama. Zāļu buķete, ko viņs izraksta ir pilnīgi neadekvāta un pārbagātināta, ka pats neapjēdz, ko dari ar sevi un kas notiek tev apkārt. Pilders vispār neklausās pacientos, bet atnāk ar tādu ļaunu smīnu, nievājošiem komentāriem. Viņs principā cenšas pazemot pacientu, bet izteikt to "caur puķēm". Tādiem cilvēkiem arī vajadzētu regulāras pārbaudes, lai medīcīnas personālā nebūtu šādas bīstamas personas, kas saņem gandarījumu no paveiktā, kas reāli situāciju pasliktina. Pieredze ar dr. Tēraudu ir pozitīva. Ārsts gan ir ļoti aizņemts, pacientu viņam ir daudz, bet ārsts ieklausās teiktajā, nepamatoti "nenozāļo", šķiet ieinteresēts savā darbā. Varbūt dažreiz viņam nepietiek laika veltīt visiem tik daudz laika, kā būtu nepieciešams, bet tas ir saprotams.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы