LV RU
www.sudzibas.lv Persona Krāpniece - Sintija Elena Serdane

Persona - Krāpniece - Sintija Elena Serdane

Sveiki, krāpniece un cilvēka maldināšanas.

No lilit foruma atradu cilvēku, kurš varētu palīdzēt ar mājasdarbiņiem. http://lilit.dieviete.lv/forums/topic/217735-studiju-darbini/

nosūtīju otrdien 4 darbiņus, viņa apskatījās, un pateica, ka darbus izpildīs 2 stundu laikā, pēc naudas ieskaitīšanas. Sarunājām pa 15 euro naudiņām, aizdomīgi lēti, bet ja nu tomēr, cilvēks grib nopelnīt, kāpēc nē. Nav darbiņu ne trešdien, nedz ceturdien. Piektdien atnāca ēpasts, ka jāpārskaita vēl 10 euro naudiņas, un tad atsūtīs visus darbiņus, uz ko es atbildēju, atsūtiet 2 darbiņus, tad pārskaitīšu 5 euro, un pēc tam atsūtiet pārējos, un tad samaksāšu atlikušo. Kaut gan, mēs sarunājām pa 15 euro nevis 25 euro, bet tas tā. Šodien ir jau svētdiena, un neviena darba nav, šeit jau izskatās arī, ne tikai krāpniecība, bet arī izspiešana. Žēl, ka tādi cilvēki ir, deadline tiešām bija 5 dien, nu nekas. Karma jau viņu nepametīs.

P. S.. Zinu, ka vajadzēja pašai pildīt, bet tiešām ar laiku ir švaki, skola+darbs un vēl citas aktivitātes, nogalina.

P. P. S. Šo sūdzību izveidoju ar mērķi, lai nākotnē google meklētu kāds personu, varētu saprast, ka viņa ir krāpniece, un citi cilvēki neuzķertos.

Mu

Ещё Persona жалобы

Комментарии (13)

Tu Turkey901 16.02.2020

Ir atbalstāmi šādi cilvēki un pat pelna uzlavu, Jums, turpretim, skolā nav īstā vieta!
Nopirkts diploms un, nākotnē, nekompetences kalngals - nākamo darba devēju, kolēģu un klientu bieds!

BondsBonds 16.02.2020

Tas ir melnais tirgus. Par ko sūdzība? Pasūtīt "darbiņus nav tiesības, ne privilēģija, ne norma, ne pannas dibens".

Mu muexstszy 17.02.2020

Cik visi ir gudri, labi, ka paši dzīvē nekad neesat nevienam lūguši palīdzību vai kaut ko nopirktu, reālā laika trūkuma dēļ, un es nepērku ne eksāmenu, ne diplomu, tikai vienu garo mājas darba, kam nav fiziski laika pieķerties, vot, ja par izglītību nebūtu jāmaksā, tad man nebūtu jāstrādā divos darbos, un būtu vairāk laika ntos x mājas darbus pildīt.

Kā jau minēju, varat dir*t gudri cik vēlaties, tas kurš atbalsta krāpniekus, man prieks, cerams ka pats nekad nebūsi apkrāpts. Mērķis ir, lai neviens neuzķerās nākotnē, iespējams, kādā citā darījumā.

Tu Turkey901 17.02.2020

Mājasdarbi nav domāti ķeksītim vien!

Re Rebbyly 23.02.2020

Meitene malacis ,pareiz dar , ka nesadarbojas ar šo personu .Savu ieguldīto laiku un darbu katram prast novērtēt $ .Kuram no dzīves tiek atgriezts šis laiks?

Re Rebbyly 23.02.2020

Un ko jus domājat uzķertos ? nezinu kas jums par personīgām antipātijām, bet šis 100%
Neesmu dzirdējis tādu izpildītāju , zinu visus ,pat veicu darbus.

Mu muexstszy 23.02.2020

Forši, jāieliek arī sludinājums, ka es izdarīšu pakalpojumus par € un vienkārši pēc naudas saņemšanas, dariet pats. :)

Re Rebbyly 23.02.2020

Lieciet kas jums liedz/

St students112 24.02.2020

Uzmanaties no šīs sievietes, es arī tiku apkrāpts, un pēc tam bija mēģinājumi izkrāpt vēl papildus naudu, lai saņemtu pakalpojumus.

Neveiciet nekādus darījumus ar šo sievieti - Sintija, paliksie bešā.

Ka [email protected] 24.02.2020

Melo ielikt tavu rakstīto lai visi redz es to varu :D neesi tu ne maksājis jeb maksājusi 50 euro viņai kā rakstīji ne tev rakstījusi viņa darbus , neslēpies aiz segvārda Annija kauns .

Ja pazīstiet šo sievieti Annija Bokta padodiet tālāk ka DUMA galīgi.

Ka [email protected] 24.02.2020

Kurš grib redzēt pierādījumu šī students112 meliem raksta man iekopēšu visu saraksti

Tu Turkey901 25.02.2020

Visiem tak vienalga!

Ka [email protected] 27.02.2020

Interesanti gan ko šī sieviete A. Bij domāJusi ar dabūja mācību ka nevar uzticēties - nu nez kautkā nemanās, apvainoJusies - nemaz neizskatās, var redzēr ka gluži pie di***. Tā kā novēlu arī jums visiem baudiet dzīvi un neklausieties šitādas muļķības.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы