www.sudzibas.lv McDonald's Slikts servis

Mcdonald's - Slikts servis

Labdien.Es stradaju par kurjeru Wolt un Bolt.Gribēju pastāstīt kas notiek Jelgavas MC Donalda pie izsniegšanas loga kurjeri var stāvēt rinda pa 5 gb. pa 10 minūtēm nepārtraukti zvanot zvana, bet MC Donalds darbinieki nepeverš tam uzmanību,tikai sniedz ara MC Draiv mašīnām,kad viņiem pasaka:”kad beidzot bus izsniegs pasutijums” tad tikai viņi izsniedz ar neapmierinato seju,ta jau mūžīgi kavē pa 10-15 min. pasūtījumi un vel nevar normali izsniegt!
Un beigās sanak ka klientam kavešana kopa ap 20-30 min.Vai tas ir normāli?Agrak bija vis kartiba, ienāc restorāna iekša un paņiem pasūtījumu, tagad tur ir tāds bardaks ka šausmas!

Комментарии (1)

Z zachary 59 мин назад

gadās kad ir liels peiplūdums ar cilvēkiem un nevar tikt galā.
bet vēl trakāk ir strādāt pie tām vergu firmām

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы