www.sudzibas.lv DPD atkal slikts serviss Komunikācija ar kurjeru

DPD atkal slikts serviss - Komunikācija ar kurjeru

Zvana kurjers saka: varu but pie Jums pēc 4 minūtēm. Es saku ka būšu mājas pēc 10 minūtēm. Vīns saka ka varēs uzgaidīt. Tad es viņam saku, ka varat atstāt arī pakomata lai nav jagaida kamēr es atbraukšu - ja labi. Un tagad izrādas ka pasūtījums tiks piegādāts nākamajā darba diena.. tas ir PĒC BRĪVDIENĀM kad es jau būšu prom. Interesanti ka pagājušajā nedēļa man arī bija problēmas ar Dpd

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы