www.sudzibas.lv Ballzy interneta veikals Ļoti slikta apkalpošana, neiesaku

Ballzy interneta veikals - Ļoti slikta apkalpošana, neiesaku

Ļoti slikta apkalpošana, neviens neatbild uz ziņām, gan e-pastā, instagramā. Pasūtijums kavējas 6 dienas, kā arī tika aizsūtīts uz citu pakomātu, kas vispār nav tur kur tam bija jābūt. .40km no dzīvesvietas, kautvai pakomāts, un dzīvesvieta bija norādīta pareizi. Arī, mājaslapā bija norādīts ka pasūtījums virs 100 eiro, saņem pa brīvo piegādi.. To tāpat rēķinā ieskaitīja, un man bija jāmaksā.

Комментарии (2)

Good Intentions 02.09.2021

Man liekas, ka uz šodien to var attiecināt uz 90%(no gaisa izdomāts skaitlis) interneta veikalu, ka neatbild uz zvaniem un e-pastiem.

I Inese Vevere 06.12.2021

Agrāk bija normāls serviss Čaka ielas veikalā, bet kopš tagad tur strādā pārdevējs, kuram klienti riebjas un kurš vispār nevēlas runāt, kaut veikalā vispār nav pircēju, nākas domāt, ka tā ir tieši Baalzy veikala politika- serviss nerūp ne interneta veikalā, ne uz vietas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы