LV RU

RTU Ķīpsalas peldbaseins - Slikts serviss

Vēlos pasūdzēties par sliktu attieksmi pret klientu

Apmeklēju RTU ķīpsalas peldbaseinu jau 20 gadus un līdz šim vēl neviens peldbaseina darbinieks nekad un neko man nepārmeta.
Katru nedēļu apmeklēju peldbaseinu darba dienās 08:45 – 15:30, lētāk un mazāk cilvēku.

Bet piektdien, 20.12.2019. man gadījās kāds ļoti nepatīkams gadījums. Todien peldbaseinā bijusi kāda dīvaina kompānija - liels vīrietis zilās brillēs un vairākas konfliktējošas sievietes, kuras pastāvīgi bloķēja manu ceļu, rupji lamājās un apsaukāja man (krievu valodā! - 'дура набитая' u.t. ), viena sieviete baltā cepuritē visu laiku mēģināja man 'aptaustīt' ar rokām zem ūdens.

Protams, es viņiem stingri atbildēju, tāpēc ka samaksāju naudu un gribēju mierīgi peldēt.

Šīs trīs sievietes turpināja apsaukāt mani, ņirgāties un sāka pēc kārtas sūdzēties trenerei Vizmai Feldbergai “itka es viņiem traucēju peldēt“. Trenere Vizma Feldberga sāka nelaipni pārmet man, ka man nedrikst aiztikt citus. Es viņai atbildēju, ka nevienu neaiztieku un peldēju tikai savā celiņā; es samaksāju par nodarbību un gribu tikai mierīgi peldēt. Tie trīs sievietes turpināja ņirgāties (tagad es saprotu, ka tas bija cirks; un, manuprāt, tā rīkojas tikai krāpnieki). Nu labi, nemaz nerunājot par to, ka liels vīrietis zilās brillēs tik stingri nosita man ar dūri pa galvu, ka es gandrīz zaudēju samaņu un apsaukāja man par 'дойную корову'.

Galvenais tālāk.

Kad gāju atdot atslēgas no kabīnes, viens vīrietis (savu uzvārdu un amatu viņš atteicās nosaukt) pienāca pie manis, sacīja, ka
es neievēroju kartību, mans abonements tiek anulēts un es šajā peldbaseinā vairs nekad savā mūzā nevarēšu peldēt.

Viņš man pārmeta, ka no manis visi baidās un pat bērni baidās no manis (kurus vispār nebija baseinā). Īsi sakot, apmeloja mani un atņēma abonementu, kur bija nauda! Manuprāt, tā rīkojas tikai krāpnieki.

Tad kas par visatļautības tagad notiek RTU Ķīpsalas peldbaseinā ? Man vienmēr šķita, ka RTU Ķīpsalas peldbaseins ir solīda organizācija.

Z

Комментарии (2)

"Jau 20 gadus katru nedēļu apmeklēju peldbaseinu darba dienās 08:45 – 15:30, lētāk un mazāk cilvēku"
Kāpēc mazāk cilvēku? Tāpēc, ka "no manis visi baidās un pat bērni baidās no manis" jau 20 gadus. Cik jau var? Visam taču ir mērs!

Kārtējā, no arhīva izceltā sūdzība. "Bet piektdien, 20.12.2019".Portāla moderatoriem - publisks FUI!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы