LV RU
www.sudzibas.lv RIMI po kreviski ne saprot

RIMI Apelsin - po kreviski ne saprot

во первых в магазине не достаточно парковочных мест. приехал место долго искали. потом купив в магазине две пачки кофе по акции. на кассе продавец говорит акции нету и продавец отказался кофе назад забирать. начал говорить что он по русски не понимает. начал хамить. каска N5 очкастый и кучерявый. такие кадры работают в торговле. а две недели назад он мне в магазине без акцента говорил где стоит без алкогольное пиво.

Комментарии (18)

hola_amigo 04.08.2018

Par valodu - pareizi dara

G gribulis 04.08.2018

Kas pariezi?! Ka pie vina pienaks anglu runajos klients un tas pateiks TIKAI LATVISKI, bet taja pasa bridi kasieris ideali zin anglu valodu. Kads plus kompanijaj turet cilveku kurs var un nedara neko, te un beidzas izaugsmes iespejas tam cilvekam.

donna b 04.08.2018

Каска номер сколько? Знание языков - всегда преимущество, но у него есть право вас не понимать. В Швеции допустим я в супермаркете ожидаю, что меня все эти туземцы (ибо коренные там не работают) поймут? Конечно я с ними поанглийски, а они мне игнор в ответ. И что, жаловаться королеве?

Kārtējā, apbižotā "ja bļe skazal!" gaudu dziesma...

B Burviite 04.08.2018

Latvijā ir tikai viena valsts valoda- Latviešu... ja iestādēs saprot citas- ekstra :)

S Seem 05.08.2018

Pilnigi piekritu lv ir jaruna latviesu valoda gribi iepirkties lai macas lv valodu vacija veikalos runa tikai vacu valoda parejas calodas viniem pie kajas malacis calis vajadzeja pasutit pirceju

davfreim 04.08.2018

Kāda jēga LV portālā rakstīt svešvalodā? Loģiski ka veikalā nevienam nav pienākums obligāti saprast un runāt visās valodās. LV pārdevējam obligāti ir jāprot tikai latviešu valoda.

Ne visas, bet vismaz uz to, uz kada runā vismaz 70% no Rīgas iedzīvotajiem, un kas 50% no Rīgas iedzīvotājiem viņš ir dzīmtājs! Kāpēc 70%? Tāpēc Latvijā sen jau nav 1,5 mln iedzīvotājiem! Ak ir 1,9 mln! Bet daļa no tiem jau sen dzīvo arpus Latvijas un neriģistrēja to! Galvenokart - latvieši!

Оккупант 05.08.2018

претензия о плохом зрении продавца?

J Janis347 05.08.2018

Tūdaliņ tagadiņ pastalnieki danco...

S Seem 05.08.2018

Rimi

S Seem 05.08.2018

Lai macas lv valodu

L L.T 05.08.2018

Ja negrib, lai neruna krieviski.. Esam Latvijā.. Esat bijuši citas valstis,? Tur ar jums runaja piem krieviski? Ne.. Daudzas valsts pat angliski reti kurš saprot... Pati strādāju tirdzniecība, un runaju tikai latviski.. Citādi, atvianojiet.. Palīdzēt nevaru..
Un par akciju runājot.. Esmu ieverojusi ka cilveki neskatas uz cenu zīmēm. Ierauga ciparus un viss... Bet varbūt akcija beidzās valardien, bet diemžēl darbinieki vel nepaspēja nonemt so cenu zimi.. Ari viņi tomer ir cilvēki... :)

L L.T 05.08.2018

Es atvainojos par kļūdām.. Rakstīju no tel..

ОK 05.08.2018

Tādās reizēs neiet runa par valsts valodu, bet par cilvēcisko attieksmi. Cilvēki ir dažādi, ir morālie kropļi gan latviski, gan krieviski runājošie... Ja abas puses ir pozitīvi noskaņotas, tad valodu barjerai nevajadzētu rasties.

L like&dislike 05.08.2018

Pārdevējiem nav obligāti jāzina svešvaloda,kas Eiropā nav atzīta par internacionālo valodu-kā angļu.Pircējs varēja komunicēt ar pārdevēju latviski,ja neprot runāt valsts valodā.

Krievu valodā runā vismaz 70% no Rīgas iedzīvotajiem, un prieks 50% no Rīgas iedzīvotājiem viņš ir dzīmtājs! Kāpēc 70%? Tāpēc Latvijā sen jau nav 1,5 mln iedzīvotājiem! Ak ir 1,9 mln! Bet daļa no tiem jau sen dzīvo arpus Latvijas un neriģistrēja to! Galvenokart - latvieši!

hola_amigo 05.08.2018

Nu ja lai butu talak no ta kas notiek te :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы