LV RU

Melnā Lapa SIA - Krāpšana

Biju iestājusies, darba sākas apmācības biju pirmā diena uz 4h stundām , un nākamajā diena arī atnācu uz 4h stundām , trešā diena bija pilna 8h , pēc tam saslimu biju uzrakstījusi priekšniecei , tā ka negribēju lai firma maksa par manīm slimības lapu , jo sapratu kas tas nav godīgi , neatvēru to! (Bija problēmas ar muguru un kāju , mēnesi nosēdēju mājas ) pec mēneša , uzrakstīju priekšniecei vai vajag rakstīt atlūgumu , jo logiski ja mani atlaistu man atnāktu uz konta nauda pa nostrādātajam 16 h stundām ! Bet nauda neatnāca , priekšniece pateica lai zvanu grāmatvedei - zvanu grāmatvedei tā saka :Kas jūs tāda Essat , es saku savu vārdu un uzvārdu viņa sāk runāt ar manīm ir ka esmu es kaut ko viņai parāda , par priekšnieci neko sliktu teikt nevaru ļoti jauka laba sieviete , rakstu atkal priekšniecei prasu firmas nosaukumu jo līgums bija atstāts manas otrajās mājas ! Zvanu atkal grāmatvedei , tā atkal runa ir ka es kaut ko esmu parāda viņai , bet wow , viņa saprot kas es esmu un saka , a kādu naudu jūs vispār gribat ?!😀😀😀es saku pa savam divām nostrādātajam dienām , viņa saka kad neko man neviens nemaksās , es saku rakstīšu Sūdzības.lv viņa man prasa kontu es atsūtu viņai kontu 16 jūnija ,viņa man parzvana un saka kad man nav daudz nostrādāts un bla bla bla , es ierakstu whatsappa voice izziņu viņai kad es tomēr rakstīšu sūdzības lv , pēc tā viņa sāk man zvanīt 😀2 reizes es neceļu klausuli , un pēc tam atnāk izziņa ar -Jums būs samaksāts 21.57EUR. 16 .06. 2020 šodien mums ir 27.06.2020 Sestdiena . Rakstu viņai 24,06,2020 ceturtdien pirmā darba diena pēc Līgo svētkiem , tā atbild kas būs darba tikai pirmdien , 29,06,2020! Un visu noskaidros tad!Man ir reāli vienalga uz tam kapeikām , vienkārši nesaprotu SIA kas zvana cilvēkiem , bojājot tiem garastāvokli , ja es saprotu parādnieki paši vainīgi , bet viņi prasa tos parādus atpakaļ ar tādu sarunu kad klausies doma vai cilvēki normālie mēdz tā runāt ! Tas ir viņu darbs , tie ir viņu pienākumi šokē vairāk tas kad paši nevar izmaksāt 21,57 bet cilvēkiem kam nav darba saka: man vienalga ka jūs maksāsiet , ka ņemat tā arī atdodiet 😀😀😀😀😀😀un vispār kas tā pa summu par 16 h / 1,34h likme? 😀😀😀😀😀😀 visiem iesaku darba sadarbību 😀😀😀😀😀droša laba alga 👍👍👍👍👍

Дополнено Лейла Клеине 27.06.2020

SIA Melnā Lap

Комментарии (2)

A Artūrs Dante 29.06.2020

Haha šajā gadijumā man pat atklāts prieks - nav ko durai līst darbā ar sākotnēji sliktu karmu - BŪTU mana griba es tev vēl pendeli iedotu, ka mēģināji tādā šaragā strādāt.

R Robets 02.07.2020

Ko jus ejat tur strādāt toč kā Aitas.Ir tak kur strādāt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы