www.sudzibas.lv Mego Krāpšana, preces Cena neatbilst atlaidei

Mego - Krāpšana, preces Cena neatbilst atlaidei

Akcijas Cena precei neatbilst pie kases. Pārdevēja skaidrot kāpēc Cenas atšķiras, atsākas, labi ka vel nesaka ārdīties ko es te prasu. Krāpnieki, labāk izvēlēties citu adekvātu un godīgu tirgotāju. Publisks fui. Patērētāju maldināšana, preces cenu neatbilstība ir negodīga komercprakse. Ptac par šo krāpniecību un tautas maldināšanu arī tiks ziņots un cerams tiks pieņemts kāds sods.

10.02.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

MURAKAMI 10.02.2022

"Klauvētāju" tauta xD

Mego ir daudz labāk nekā Maksimā! Nu nenomainija to cenu zīmi vai tu pats nepaskatijies atlaides periodu, sanāk par dargu - neperc, atstāj kasē! Mego visas cenas un atlaides ievadītas sistēmā, bet Maksimā gan atlaidi piemēro manuāli, un ik pa laikām pārdevēji "aizmirst" to atlaidi piemērot - to jau varētu nosaukt par krāpšanu.

P Palīgs neskaidrajiem 10.02.2022

Jā es piekrītu ka nesāka ārdīties... tas pozitīvi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы