www.sudzibas.lv Krown.lv pret rūsas apstrāde - krāpnieki Nevīžīgā attieksme pret klienta auto, tā bojāšanā

Krown.lv pret rūsas apstrāde - krāpnieki - Nevīžīgā attieksme pret klienta auto, tā bojāšanā

Biju krietni labākās domās par SIA "Krown" pret rūsas apstrādi. Nesen iegādātu autocentrā, pilnībā jaunu auto, apstrādāt pie SIA "Krown", lai saglabātu no rūsās auto primāro izskatu un stāvokli.
Tātad 2019. Gadā janvāri, pēc iepriekšēja pieraksta notika auto apstrādē. SIA "Krown" īpašnieks izskaidroja, ka visa auto mazgāšana un apstrādē aizņems, kādas 2 stundas, līdz ar to nolēmu aiziet pasēdēt kafejnīca. Pagāja 2 stundas, atnācu pēc auto, SIA "Krown" īpašnieks izsniedza talonu par padarītu pakalpojumu. Apmaksāju, iesēdos mašīnā, un devos prom. Mājās apskatot auto, ieraudzīju skrāpējumus, tajās vietās, kurās SIA "Krown" meistars veica urbumus. Celt pretenzijas nav jēgas, jo apmaksājot pakalpojumu uz vietas, klients paraksta talonu, kurā atsakās no jebkādam pretenzijām no SIA "Krown" puses.
Uz sava piemēra vēlos brīdināt, lai nekādā gadījumā, neapmeklējiet un neiesaistāties nekādās darīšanās ar šo ''kantori''
P. S. - pievienoju foto, kā pierādījumu. Blakus SIA "Krown" urbumiem, var redzēt skrāpējumus

Комментарии (8)

V vitols 23.01.2021

Piekrāso

M Mego izmeklētājs 23.01.2021

Pagāja 2 gadi...

T taisnigatiesa 23.01.2021

Nezinu, kur tu tur izrāvi 2 gadus

M Mego izmeklētājs 23.01.2021

Tātad 2019.gadā janvāri, pēc iepriekšēja pieraksta notika auto apstrādē. 

T Taisnīgums99 23.01.2021

Butu aizbraucis un visu sarunajis uz vietas vai pa telefonu, nevis te rakstijis muljkjigas sudzibas.

A aicis24 24.01.2021

Vispār nekad neesmi sapratis šādu pretrūsas apstrādi.Viņi saurbj visur caurumus,salej iekšā to savu šķidrumu,no kuras uzskatu,ka jēgas nav.Jo rūsēt tak parasti sāk no ārpuses,tad kā tas šķidrums var palīdzēt,ja viņš tur peld pa iegšpusi.Var apskatīties YouTubā,kā to krown nolāda servisā,kā viņi savu krown uzlej apakšā mašīnai,vienkārši paslēpjot rūsi,nevis kā pareizi jādara,jāapstrādā rūsa ir,tas ir jānoņem viņa ir un to pa 2 stundām mevar izdarīt..Pareiza apstrāde pret korozoju ir,kad mašīna tiek jaukta ārā un viss kārtīgi tiek notirīts, apstrādāts ar pareizo pretrūsu un tāds darbs aizņem nedēļu laikam.Nevis kā te.

G Gulbenietis 26.11.2021

Autiņam metāls nerūsē no iekšpuses?- 2 vasja
Cik cinkotu autiņu, kuri izrūsē tieši no iekšpuses. Nopēr vecu audi un pēc kāda laika oriģinālais krāsojums pāriet oriģināli izpuvušā šrotā. Protams, pa divām h autiņu neizjauksi, lai kārtīgi apstrādātu. Nedēļa gan vajadzīga bremzēm ;).

Z Zelta Gunārs 26.11.2021

Urbt caurumus virsbūvē(!) Pie tam vēl, jaunam auto, ir absolūta nejēdzība! Tu ne tikai sabojā ražotāja noteiktos standartus, bet arī “nolido” no virsbūves garantijas uz attiecīgajam detaļām, ja apskates procesā pie dīlera atklājas šādas manipulācijas, un viņas agri vai vēlu atklājas… Tādēļ, “dārgie” Krown kolhoza vadītāji, vai tiešām nav iespējas izturēties saudzīgāk pret klientu auto, neveicot uz tiem mehāniskus bojājumus?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы