www.sudzibas.lv Īzi vidusskola Sliktie skolotāji

Īzi vidusskola - Sliktie skolotāji

Vineta Kulmane. Šī skolotāja mani apsūdzēja, ka visu, ko es rakstīju savā darbā, neesot rakstījusi es, bet gan chat Gpt.
Es apguvu viņas sniegto teoriju, 5 stundas pildot pārbaudes darbu, rūpīgi pārbaudot informāciju, lai saglabātu to galvā un būtu gatavs diagnosticētajam darbam 2024. gadā viņas priekšmetā. Kāpēc man būtu jāizmanto chat GPT, lai viņš visu uzrakstītu man, neko nesaprotot, ja es izvēlējos jūsu priekšmetu, uz monitoringa darbu?
Es neiesaku šo skolu, jo jūs var apsūdzēt, ka to rakstījāt nevis jūs bet chat Gpt, pat necenšoties pārliecināties, ka esat apguvis materiālu, tādējādi jums tiek piešķirta slikta atzīme. Tā ir muļķīga pieeja cilvēku izglītošanai.
Jūs droši vien esat tik dusmīga, jo es lūdzu jums atsūtīt pētījumu par to, ka vakcīnas ir kaitīgas? Es gribu teikt, ka šis skolotāja uzdevumā pieprasīja divus argumentus pret vakcināciju, un es nejokoju.
Kā man šādā situācijā palikt skolā?
Es nenoliedzu, ka par tēmām kas ir p.darbā es jautāju botam, lai iemācītos mazliet vairāk, lai saprast tēmas uz kuras atbildes neatradu teorija. Ja es kaut ko nesapratu, es lūdzu, lai viņš man to paskaidro.
Tā ir absurda situācija, un es pat nevaru neko izdarīt.
Es nezinu kā turpināt mācīties šajā skolā.

V

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы