www.sudzibas.lv Balcia.lv Apdrošināšana

Balcia.lv - Apdrošināšana

Esmu bijis Balcia klients vairākus gadus. Notika nelaime, diezgan liela. Tika applūdināta virtuve un koridora telpa. Negadījums notiks: 27.09.2023.
Eksperts atbrauca 02.10.2023. Neskatoties uz bojājumiem eksperts norādīja Balcia labvēlīgus apstākļus. Mēģinu tālāk darboties ar laa ombudsmenu, tāpat esmu saskāries ar Balcia octa - nokļuvu avārijā ar auto 10.09.2023. - Balcia diennakts telefons neatbildēja. Mēģināju tos sazvanīt 2 stundu laikā. Neiesaku šo kompāniju. Tām ir savi eksperti, kas nosaka labad tikai kompānijai. Man bija jāsamaksā papildus nauda, lai neatkarīģais eksperts novērtē bojājumus, kas radušies nekustamajam īpsašumam. Tiesājos ar balcia. Neisaku sasitītes ar Balcia!

J

Комментарии (2)

D Dace_Skuja 13.12.2023

Man ari sobrid tada čakarešanas ar balcia, kada vel nekad dzive nav piedzivota ar apdrosinatajiem. Rupji atbild, liek klientam meklet pieradijumus viņu vieta, netic klientam, bet paši nav gatavi teret savu laiku un resursus, lai saziantos ar avio parvadajumu sniedzeju. Principa klientam jabut ari izmeklatajam un japierada ar visu dokumentaciju sava taisniba. Un tadu pakalpojumu Citadele sniedz saviem klientiem-X karšu lietotajiem. Šis bus aspekts, kapec laikam naksies beidzot mainit banku.

E Eva Sola 04.02.2024

Man arī ir apdrošināšanas gadījums - pārplīsa karstā ūdens caurule, uzlauzta grīda un siena, santehnikas darbi + sienas reģipša remonts un grīdas flīzes. VIsu saremontēju, iesniedzu oficiālu remontfirmas rēķinu (ar PVN). Balcia atsūtīja sava "eksperta" aprēķinu un samaksāja 3x mazāk nekā mani izdevumi, pie tam Balcia savā aprēķinā neņēma vērā "eksperta" aprēķināto PVN. Balcia "eksperts" - maza firmiņa ar lielu nodokļu parādu, kam pamatdarbība ir apģērbu tirdzniecība internetā. Pārsūdzēju viņu lēmumu, ja vajadzēs, tiesāšos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы