www.sudzibas.lv Workingday Latvija Slikts serviss, krāpšana

Workingday Latvija - Slikts serviss, krāpšana

Bomžatniks jeb šarašķina kantoris.

Telo no sevi baigos ekspertus, darba ierkartošas guru, bet istenība ir tikai stulbs starpnieks starp īsto darba devēju un potenciālo darbinieku. Nekada informācija par vakances virzīšanu un rezultātiem netiek sniegta. Darbiniece, Baiba Ozoliņa, tele no sevis baigo ekspertu. Pateicoties tādiem ekspertiem, drīz šajā valstī strādā ukraiņu okupanti, kauns un negods. Pietam derer zināt ka tiem ir liegta licenze sniegt darba iekārtošanu ārzemēs. Liegta pārkāpumu dē. Taka neiesaku vispār laisties darīšanās ar šo bomžatniku un mauku māju

Комментарии (5)

B biznesaklients 25.12.2019

Ukraiņu okupanti? Pats saprati ko uzrakstīji?

T taisnigatiesa 26.12.2019

Skatos Tava dzīve vien sastāv no sūdzību rakstīšanas, šuneli :D

O Otis 25.12.2019

Tava sūdzība, tavs spogulis tev pašam. Ja nespēj sagremot, ka ir arī labāki potenciālie darbinieki par tevi, tad problēma ir un paliek tikai tevī. Tava vieta būtu drīzāk meklēt sev darbu starp ss gruzčiku darba vakancēm.
Pārskatot tos piedāvājumus, kuri apskatāmi workingday mājas lapā, tad retu reizi pat tur atrodami vidēja līmeņa darba piedāvājumi, tāpēc arī pašsaprotami, ka konkursi uz vakancēm tur nenotiek īstermiņos.

T taisnigatiesa 26.12.2019

Fake profils, Turpini ložņat pa maximam un sūdzēties, pāķi. Esi maximas kasieris, citur tevi neniem

O Otis 26.12.2019

Ar ko tavs profils atšķiras no mana ? (hihihi)
Maxima? Āāā, tagad ,kad cilvēks izsaka vienu vai otru viedokli, un iebilst cita pārmetumiem, tā uzreiz automātiski cilvēks kļūst par kasieri un lielāko ienaidnieku? Nepārvērtē sevi tagad! Pārlasot tavu sūdzību, un arī šīs te tavas atbildes, tad nākas secināt, ka pats vien neredzi to , kāpēc esi tur kur esi.
Pāķis? (hihihi) Tava uztvere un formāts kā tu to pasniedz drīzāk liek domāt ,ka pats esi kāds caurs skārda spainis no Mazpisāniem (hihihi).

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы