Ventspils reiss SIA - Slikts serviss

Gaidīju autobusu Tukumā AO uz Rīgu, autobuss katru dienu kavējas. Kad autobuss atbrauca, nevarēja samaksāt ar karti. Šoferis ļoti nepieklājīgs izdzina 3 pasažierus no autobusa, jo nebija skaidra nauda, līdz ar ko es neierados darbā. Ļoti slikts serviss un nepieklājīgs šoferis!

E

Комментарии (4)

K karatists 21.01.2022

Es nebraucu ar autobusu un nezinu kādi tur noteikumi, bet ja ir likums ka var maksāt ar karti , tad tas ka izkāpāt ārā ir jūsu problēma, vajadzēja palikt autobusā un uzstāt ka maksāsiet ar karti un ja kas nepatīk lai sauc policiju. Ja ar pēc likuma ar karti nevar maksāt tad sūdzība nepamatota un neskaidra,

A Antila 21.01.2022

Domāju, ka ne katrā autobusā ir pieejams terminālis, lai veiktu bezskaidras naudas darījumus. kur tad to karti jums likt? Šoferim pie pieres? Biļetes var iegādāties arī autoostas kasē vai internetā. Ar to ir jārēķinās. Ne jau pēdējā brīdī lecāt autobusā.

0 0203 21.01.2022

Tikai botāniķiem un banku vergiem nav skaidras naudas, lielisks piemērs tagad patstāvīgi pazūd ekektrība un ko tad darīsiet? Grauzīsiet savas bankas kartes? Vai varbūt labāk makā vismaz 10-20 eur turēt

MURAKAMI 21.01.2022

Pilnīgi viss pareizi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы