LV RU
www.sudzibas.lv RP Diesel Krāpšana, meģina uzspiest nevajadzīgus remontus

RP Diesel - Krāpšana, meģina uzspiest nevajadzīgus remontus

www.rpdiesel.lv
šis serviss pārspēj visus citus autoservisus, pat oficiālos dīlerus, savā savtīgumā un citus par muļķiem uzskatīšanā.
Aizdzinu savu dīzeli, lai nomaina sprauslu. Par cik zināju, ka jāmaina tikai viena, jo bija taisīta diagnostika. Nu viņi auto atstāja savai diagnostikai. Pēc divām dienān zvana, lai braucu runāt ko taisīsim. Aizbraucu un šis man mēģināja iestāstīt, ka manīt vajag visas 4 sprauslas un restaurēt augstspiediena sūkni. Un pasākums maksās 1650 eiro. Es uz pakaļas. Puse no mašīnas kopējās vērtības. Stundu man pa ausīm brauca, ja es uztaisīšu šo remontu pie viņiem, es nobraukšu 200 tk km bez raizēm utt. Kā servisa kvalitātes garantu norādija uz sev mugurā uzvilkto - oficiālā dīlera musa motors - servisa kombinezona jaku. It kā viņš tur arī strādajot. Bija gatavs kafiju ar bulciņām uztaisīt un pienest, lai tikai piekrītu. Lielīja servisā ustādītās jaunās ultraskaņas sprauslu diagnostikas/remonta iekārtas, gatavs bija ekskursiju izvest pa servisu. Samaksāju par sprauslu diagnostiku 250 eiro! Aizbraucu uz citu servisu kur man pa 330 nomainija beigto sprauslu, un braucu nezinu bēdu.

Комментарии (2)

Работяга 22.03.2018

Arprats ka smauc servisa... atnac ka cilveks viss ka nakas bet tev tada attieksme :(((

Dainis 22.03.2018

Ierasta lieta, iesaku savākt savu speciālistu loku kuru viedoklim var uzticēties, ar šādiem servisiem kāmer man nav vismaz divu dažādu viedokļu vispār neko neremontēju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы