LV RU
www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Pulss 5 Slikts serviss, apkalpošana

Medicīnas centrs Pulss 5 - Slikts serviss, apkalpošana

Andris Siliņš, sāksim ar to, ka vizītes sākumā spaidīja savu telefonu un skaļi bļaustījās lamuvārdos: p**ets, kā viņam viss esot noriebies. Ļoti 'patīkami' kā klientam ieiet pie tāda ārsta. Gribējās aizbēgt prom jau pašā sākumā, bet paliku, jo tomēr par vizīti bija samaksāts un vajadzēja dabūt slimības lapu. Bija ļoti ilgi jāgaida, lai viņš beigtu spaidīt savu telefonu un bļaustīties, un lai pievērstos man.
Tad, kad viņam pateicu, kas kaiš, diagnosticēja man no zila gaisa uzreiz, ka man esot deguna blakusdobuma iekaisums un sāka pārmest, ka es neesmu gājusi pie ģimenes ārsta, kā man neesot kauna nākt pie viņa, ka es esot briesmīgs cilvēks. , šausmonis. Pazemoja ar vārdiem. Nekādu pazīmju man šai slimībai nav, izņemot to, ka bija temperatūra un mazliet iesnas. Nav man nekāda blakusdobuma iekaisuma, viņš burtiski to no zila gaisa izrāva.
Aizgāju pie viņa, jo bija vajadzīga slimības lapa, jo ģimenes ārste ir ārpus Rīgas. Tas cilvēks burtiski mani centās pazemot, runājot pretīgā tonī un sakot man nepatiesas lietas.

13.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Amanda Traine 13.06.2020

Pēc vizītes ar viņu es burtiski sabruku asarās. Pretīgi.

Комментарии (3)

M Mego izmeklētājs 13.06.2020

Ģimenes ārsts var atvērt slimības lapu attālināti .vai arī tiešām nebija iemesla atvērt lapu un kāda gribēja apiet sistēmu

V vitols 13.06.2020

Intresanti uz kāda pamata ārsts attālināti atver lapu neredzot pacientu? :)

A Atrsn 13.06.2020

es arī kaut kad biju pie viņa, nav tik traki, vismaz man toreiz likās smieklīgs, bet ta jau viss bija ok.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы