www.sudzibas.lv Majasdarbs.lv Slikts serviss, krāpšana

РешеноMajasdarbs.lv - Slikts serviss, krāpšana

Nekvalificēti indivīdi steidzīgi izgrūž paviršus un gramatikas kļūdām pilnus darbus par kuriem tiek prasīta augsta samaksa. Nesniedzot nekādas patiesas garantijas, ja vērsīsiet uzmanību darba nepilnībām tad pastāv iespēja pat saņemt draudus.

Aicinu visus uzmanīties no šādu krāpnieku organizācijām, kas ļaunprātīgi izmanto izmisušos.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 08.08.2021

Uzņēmuma Majasdarbs.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S

Комментарии (2)

Oskars Oskarsons 07.05.2021

A tas, kas pats nespēj uzrakstīt savu darbu, bet pasūta to internetā, nav krāpnieks?

www.majasdarbs.lv 18.05.2021

Labdien!
Mūsu mājaslapā ir norādīti noteikumi, kur rakstīts, ka pirms darba nodošanas ir obligāti jāpārbauda tā pareizrakstība (kļūdas) un plaģiātisma esamība. Visi labojumi ir iekļauti pasūtījuma cenā. Rakstiet lūdzu mums uz epastu, mēģināsim atrisināt jūsu problēmu. Ar cieņu www.majasdarbs.lv

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы