РешеноMajasdarbs.lv - Slikts serviss

Nekvalificēti indivīdi struaji izgatavo paviršus darbus, kas ir pilni ar gramatikas kļūdām un virspusēju informāciju. Kvalitātes garantijas nav, un ja jūs ieminēsieties, ka darbā būtu jāveic labojumi, lai tas būtu pieņemams, tad pretī varat saņemt draudus.

Ļoti iesaku jums uzmanīties no šādiem uzņēmumiem, kas krāpj izmisušos.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 08.08.2021

Uzņēmuma Majasdarbs.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S

Комментарии (1)

www.majasdarbs.lv 18.05.2021

Labdien!
Mūsu mājaslapā ir norādīti noteikumi, kur rakstīts, ka pirms darba nodošanas ir obligāti jāpārbauda tā pareizrakstība (kļūdas) un plaģiātisma esamība. Visi labojumi ir iekļauti pasūtījuma cenā. Rakstiet lūdzu mums uz epastu, mēģināsim atrisināt jūsu problēmu. Ar cieņu www.majasdarbs.lv

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы