www.sudzibas.lv Majasdarbs.lv Krāpšana/slikts serviss

РешеноMajasdarbs.lv - Krāpšana/slikts serviss

Nevienam , nekad neiesaku izmantot viņu pakalpojumus. Drausmīga kvalitāte un serviss. Daudz kļūdu, izmantots copy/paste, kas velk pēc plaģiāta. Ievietoti neprecīzi avoti, lai rastos iespaids, ka tiešām kaut kas ir darīts un pašu rakstīts. Kad lūdz izlabot -attaisnojas,ka laiks pagājis un nelabos savas kļūdas, par naudas atgriešanu nemaz nerunājot.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 08.08.2021

Uzņēmuma Majasdarbs.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (1)

www.majasdarbs.lv 18.05.2021

Labdien!
Mūsu mājaslapā ir norādīti noteikumi, kur rakstīts, ka pirms darba nodošanas ir obligāti jāpārbauda tā pareizrakstība (kļūdas) un plaģiātisma esamība. Visi labojumi ir iekļauti pasūtījuma cenā. Rakstiet lūdzu mums uz epastu, mēģināsim atrisināt jūsu problēmu. Ar cieņu www.majasdarbs.lv

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы