www.sudzibas.lv Kolonna Briesmīgs serviss, naudas izspiešanā

SIA Kolonna, Masiere Kristine Ukrainecka - Briesmīgs serviss, naudas izspiešanā

Viens no pazemojošākajiem un neprofesionālākajiem pakalpojumiem kurs jebkad ir saņemts.
Sakara ar to, ka 11. Septembris bija tēva diena, velējos uztaisīt tētim dāvanu, pierakstot viņu uz masāžu t/c galeria centrs pikst. 12: 00. Ierādamies ar nelielu nokavēšanos, ap 12: 08.
Pirmais jautājums ko masiere jautāja bija - tā, kurs maksas? Mans tēvs samulsa un man palika ļoti neērti, jo vēlējos samaksāt viņām nezinot masāžas laika. Viņš atbildēja ka viņš var maksāt, jau Saka meklēt naudu. Tas bija ļoti pazemojoši un neviena salona pasaule neesmu redzējusī tādu izturēšanos. Tam ari sekoja ukraineckas komentārs - tie ir 50 eiro, jūs zināt? Tas bija briesmīgi.. ! Ja tā nebūtu tēva diena un viss jau nebūtu ieplānots, es vienkārši viņu atturētu no pakalpojuma un pierakstītu cita salona.
Masāža tomēr notika un tas laika tā saucama specialiste nemitīgi runāja un stāstīja ka viņa dara visu, ka viņa pinot visus punktus, un, ja massaia patikšot, tad būs jāatstāj turpat kabīne vismaz 10 euro. Tāpat ari viņa piedajaja masāžu ar visiem punktiem, bet tad uzreiz ir jānoliek 100 eiro.
Beigas masala izradījās nekvalitatīva, relaksejosa efeta nebija un tā vieta likes stress un specialistes šantāža par naudu. Tas vel nav viss - masāža beidzas 12: 55 - tā Ilga tikai 50 minūtes 1 stundas vieta.

D

Комментарии (5)

R RXX 24.09.2022

Diezgan loģiski, ka masāžas seanss bija par 10min īsāks, ja kavējāt tuvu pie 10min. Bet viss pārējais izklausās drausmīgi neprofesionāli. Mēginiet sazvanīt Kolonnas galveno biroju. Varbūt piedāvās kādu risinājumu 🤷🏻‍♀️

G Gonzo23 24.09.2022

Pēc teksta spriezot esat krieviete un to, ka pieminējāt ukrainieti, var izdarīt secinājumus

D dcrr 25.09.2022

Hahahah, aspraatiigi, bet garaam un nevietaa..

T taisnibascinitajs3 25.09.2022

Jūs nokavējāt 10 min un brīnāties, ka masāža bija par 10min īsāka, citiem taču arī ir pieraksts.

G Gulbenietis 25.09.2022

Tāpēc arī teica par 50 eur sākumā, jo saprata, ka beigās neviens tādu piķi nedos, bez hepī endinga ;).

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы