LV RU
www.sudzibas.lv Īrniece Elīna Zilgalve Krāpšana, nemaksāšana, līguma nepildīšana

РешеноĪrniece Elīna Zilgalve - Krāpšana, nemaksāšana, līguma nepildīšana

Neizīrējiet elīnai zilgalvei, dz.08.06.1982. ,2bērni-līgumu neievēros, nekad laikā nemaksās, ja vispār kaut ko izdomās maksāt. Pēc intensīvas zvanīšanas naudu par īri pārskaita, cik uzskata par vajadzīgu, komunālos nemaz.
Elekrību spiesta maksāt, jo atteicos no latvenergo līguma, kaut gan pēc līguma tas bija jākārto pašai (negaidiet, pati nedarīs) .
Melo par visu un vienmēr: darbu maiņu, problēmām ar bijušo vīru, banku, bloķētām kartēm, slimībām, utt. Kā medus maize viņai iekrita “covid-19” laiks...
Naudu parasti “izsūta” piektdienas vakarā, lai iekrīt 6,7 un vēlams, arī svētku dienās. Tad atkal izdodas novilcināt laiku vienkārši neatbildod.
Atbild ar mokām uz īsziņām, sazvanīt nevar. Uz beigu posmu “salūzt”telefons.. Vai ir nomainīts numurs. Es nezinu, kas pašlaik notiek... Parāds pašlaik ap 1500€. Ja ogrē neviens vairs par velti neuzturēs viņas ģimeni, iespējams, dosies atpakaļ uz saviem vecumniekiem.

Жалоба успешно разрешена AltaK 28.06.2020

Sāk ļoti veiksmīgi atrisināties,vēl nav galā,bet liels solis uz priekšu!Tomēr labi,ka ir “sūdzības.lv”

A

Комментарии (8)

V vitols 27.06.2020

Viņa tev nemaksāja, jo viņai nav no kā maksāt. Padomā lōģiski bez vīra un 2 bērni vēl jābaro!

A AltaK 27.06.2020

Jā,nepadomāju loģiski...Jo nezināju,ka cilvēks nevedīs tādā gadījumā savus bērnus uz sociālo dzīvokli vai dzīvokli bez ērtībām vai neies dzīvot uz laukiem.Tālu no centra! A šitā ir Rīga blakus:) Kas gan nekait šādi labi dzīvot,viss par velti.

M Mego izmeklētājs 27.06.2020

Vai līgums noslēgts?parāda piedziņa tiesas ceļā un viss

A AltaK 27.06.2020

Man ir līgums uz gadu,kādus vairākus gadus izlikšana?Neesmu jau pašvaldība😀Protams,ka tiesa,man tak vienalga,ir viņai ko piedzīt vai nē.Gribu tikai brīdināt.

A AltaK 27.06.2020

Brīdināt citus,ne viņu:)

A AltaK 27.06.2020

Jā,protams,ir līgums.Protams,būs tiesa.

A AltaK 28.06.2020

Cienītais,viena maillas pagaie deg un kā vēl!Ja esi godīgs īrnieks,es Tev labprāt izīrēšu,jo esmu godīga izīrētāja -starp mums ir noslēgts līgums,interesanti,kā es varu izmest pēc mēneša?Ī

A AltaK 28.06.2020

Paldies!Labprāt aprunātos ar jums personiski:)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы