www.sudzibas.lv Fix price Apkaunošana, apmelošana

Fix price - Apkaunošana, apmelošana

Šodien bijām ar vīru iepirkties šajā veikalā. Nepaspējām vēl īsti izvēlēties preces, kad viena no darbiniecēm, bļaudama, skrēja viņam virsū, lai velkot visu no kabatām ārā, ko sazadzies! Mēs abi pilnīgā šokā! Beigās, ne atvainojās, ne nosauca savu vārdu, uzvārdu. Teica, ka viņai neesot ne vārda, ne uzvārda. Viss notika augstos toņos, krievu valodā, apkaunojot manu vīru visu klientu priekšā! Tā nebija pārdevēja, drīzāk veikala vadītāja, vai kaut kas tamlīdzīgs.
Rezultāts - atstājām izvēlētos pirkumus, un nolēmuši vairs nekad tur neiepirkties, devāmies projām. Vakars un oma sabojāta...

I

Комментарии (12)

Perons skaidrā 02.10.2020

un pareizi ka vairs tur nekad neiesiet, nav ko atbalstīt kaut kādu random krievijas veikalu tīklu kuram Latvijā ir nodokļu parādi.

"Šodien bijām ar vīru iepirkties šajā veikalā." - nākamā sūdzība - "Esmu skolniece un man beidzās ekartei derīguma termiņš 30. septembrī." - laikam šajā lietā jāiesaista Valsts policija. Izskatās pēc neslavas celšanas kampaņas. Fix price, Rīgas Satiksme... Ko nākošo Ilze1980 sadzejos? Ka viņai soc.darbinieki pensiju nemaksā?

I Ilze1980 03.10.2020

Loģiski domājošs cilvēks sapratīs, ka par RS no mana profila ir mans bērns rakstījis, bet nu, jums līdz tam tālu..! Nesaprotu, kāpēc vispār tādiem, kā jūs kaut ko skaidroju. :)

Nu ko lai saka - varena ģimenīte! Jūs ar vīru zogat veikalos, bērns braukā bez biļetes.

Jimmy Darling 03.10.2020

"lai velkot visu no kabatām ārā"- jūsu vīrs pirkumus kabatās bija salicis?

I Ilze1980 03.10.2020

Nē, viņš neko nebija kabatās salicis. Mēs nemēdzam preces kabatās likt, tam ir domāts groziņš. :D

Jimmy Darling 04.10.2020

Nu ļoti dīvaini,ja jūs preces liekat groziņā, bet jums skrien pakaļ darbiniece,kas kliedz ,lai jūs velkat preces ārā no kabatām

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

A atvars 06.10.2020

"Viss notika augstos toņos, krievu valodā" ja tas notiek krievu valodā, tad notikušai situācijai ir pavisam cita noskaņa?

78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana
(1) Par darbību, kas vērsta uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Jimmy Darling 06.10.2020

Beidzot to kāds pamana, tāda sajūta, ka cilvēki, kas raksta sūdzības un piemin, ka kāds runā krievu valodā, cer uz to, ka tagad, visi nacionālisti, stāsies viņu pusē, vienkārši tāpēc, ka ir naids pret krieviem nevis izprats pašu situāciju.

L liguce 03.12.2020

Gribu informēt par nepatīkamo situāciju, kāda man radās, ieejot FixPrice veikalā. kas atrodas lielveikalā "Sāga". Pirmkārt jau jāsaka, ka sajūta tur ir kā valsts valstī, jo jau pa gabalu var dzirdēt skaļo kasieru un apsarga sabļaustīšanos savā starpā krievu valodā. Centos to pieciest un ātri ieiet paņemt pāris lietas un doties prom. Bet tad man no muguras pavēles formā lauzītā latviešu valodā atskanēja - groziņu paņemiet! Kā lūdzu? Kāpēc man jāņem groziņu un jāriskē ar iespējamiem baciļiem, ja varu visu nopirkt, neizmantojot grozu? Tad vēl piemetās klāt apsargs, kurš arī bubināja visu laiku par groziņu tēmu, kamēr es vēl biju veikalā. Paņēmu gan to grozu, bet man pārgāja jebkāda vēlme iepirkties. Ejot ārā tur nav arī vieta, kur groziņu nolikt. To paķēra kasiere, apgrābstīja ar savām rokām un nolika atkal grozu kaudzē, kuru ņems nākošais veikala apmeklētājs. Beigās vēl izteikšu neizpratni, kā tāda parodija par viekalu vispār varējusi nonākt līdz iespējai atrasties solīdā lielveikalā "Sāga"!

M Marita Cirule 22.06.2021

Labdien, šodien apmeklēju veikalu Fixe Price Daugavpilī,18 novembra ielā 130.Laiks patreiz ārā ļoti karsts, arī iekštelpās gaisa nav,noņēmu masku lai atelpotos, esmu 2 grupas invalīds, un man ir problēmas ar sirdi, tanī brīdī mani ieraudzīja pārdevēja, kas stāvēja kā apsargs, un novēroja visus pircējus, skaļā pavēlošā tonī uzbļāva man надеть маску,nu ziniet, tas bija aizskaroši un pazemojoši, ja Fixe Price vadība nav iemācijusi normas, kā jāizturas pret pircēju, tad pēdējais laiks to izdarīt.Visu var sarunāt klusi un mierīgi,un galu galā nedrīkst pazaudēt cilvēcību arī šajos smagajos laikos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы