www.sudzibas.lv Colorfall Nepiegādāta prece.

Colorfall - Nepiegādāta prece.

Pirms turpat diviem mēnešiem pasūtita prece, bet no tās ne miņas. Uz saraksti neatbild, uz zvaniem ne tik. Facebook profilā atsauksmju rakstīšanas iespēja arī noņemta. Jau tam vajadzētu raisīt aizdomas! 🤔
rakstu atkal, un, beidzot pēc ilgiem laikiem saņemu atbildi e-pastā un man tiek atgadināts, ka viņiem ir pārslodze. Pārslodze. Pasūtijums tikai veikts augustā un tagad ir oktobris. Tajā pat laikā sociālajos mēdijos teju katru dienu tiek izlikts piedāvajums pēc piedāvajuma pirkt viņu preci!
Man tiek piedāvāts anulēt pasūtijumu un atgriezt naudu. Jau nākamajā dienā! Sapriecājos un piekrītu. Pēc pāris dienām naudas vēl nav. Rakstu atkal vēstuli, bet šoreiz atbilde neseko…. Tas mani sadusmo visvairāk, klaja ignorēšana.
Ir pagajusi vēl viena nedēļa, no naudas ne miņas. Esmu tiešām dusmīga, jo tādai rīcībai nav attaisnojuma.
Pēc pieprasījuma varu pievienot mūsu saraksti, ir pat konkrētas personas/darbinieces vārds.

S

Комментарии (2)

MURAKAMI 13.10.2021

Ilgi gaidīsiet vēl? Varbūt jāiet uz PTAC? Skatos Jums baigi daudz pacietības un nervu...

S Sana A 13.10.2021

Neatrodos Latvijā :(

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы