LV RU
www.sudzibas.lv A-mebeles.lv Krāpšana, slikts serviss........

A-mebeles.lv - Krāpšana, slikts serviss........

Interneta veikalā www.a-mebeles.lv .2020. Gada februāra sākumā pasūtīju mīkstās mēbeles un samaksāju pilnā apmērā, priekšapmaksa (bija izdevīgi, jo akcija par priekšapmaksu) .
Solīja ka piegādās 2-6 ned. Te sākās gaidīšana. No interneta veikala nekādas atbildības, serviss nulle, netiek informēts klients par pasūtījumu gaitu, ja vien pats nezvani... Solījumi solījumu galā - atbild, ka ir jau izsūtīta vai dodas ceļā no ražotāja un būšot! Jau ir devītā nedēļa un preces nav. Potenciālais pircējs, lūdzu, nepasūtat šajā internetveikalā mēbeles, nekaunīgi un bezatbildīgi cilvēki, kuri saņemto naudu tērē savām vajadzībām, ērti vai ne?
Vēl šai firmai ir nodokļu parāds pret valsti, jautājums cik ilgi vēl pastāvēs šī firma?
Vairāk sūdzību par šo firmu esmu atradusi: https://www.sudzibas.lv/a-mebeleslv-krapsana-ar-piegades-datumiem-c582068
tagad sāksies ePopeja ar naudas atgriešanu, ar likumiem var iepazīties: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/ja-prece-netiek-nor-d-taj-termi-pieg-d-ta

Дополнено Gabi 777 11.04.2020

Beidzot mēbeles esmu saņēmusi.

G

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы