www.sudzibas.lv "Tulkotāja" Madara Alksne Krāpšana, meli, zema kvalitāte

"Tulkotāja" Madara Alksne - Krāpšana, meli, zema kvalitāte

Labdien!

Pasūtījām tulkošanas pakalpojumus no latviešu valodas angļu valodā pie Madaras Alksnes.

E-pasts: [slēpt]@gmail.com
Tālrunis: +371 24 954 284
Nodokļu maksātāja rekvizīti:
Madara Alksne
LV28HABA0551034033709, Swedbank
Reģ. Nr. 28049510509

Bija nepieciešams ~15 diplomu/sertifikātu kopiju tulkojums angļu valodā, trešdienā vienojāmies par to, ka cena tiks skaitīta pēc simbolu skaita tulkojumā un tulkojums būs gatavs piektdien.

Piektdien Madara atsūtīja rēķinu, sakot, ka teksti ir pabeigti un ir nepieciešams veikt priekšapmaksu 41,50 EUR apmērā.

Pēc apmaksas tika atsūtīta mape, kurā bija cita klienta fails un daļa no diplomiem un sertifikātiem (mazākie pēc apjoma un simbolu skaita, to kopējā vērtība 16,50 EUR).

Pēc tam, kad tika norādīts uz trūkstošajiem tekstiem (lielākie pēc apjoma), Madara sacīja, ka "ups, tulit sameklesu un nosutisu :)", pēc stundas viņa apgalvoja, ka liek gulēt mazo bērnu un teksti būs pēc 20 minūtēm, un tā tas turpinājās vēl 3-4 stundas.

Brīdī, kad Madara tika informēta par to, ka atsauksme par viņas "darbu" nonāks šeit un tika pieprasīta naudas atmaksa par nesaņemto tulkojumu, viņa apgalvoja, ka dators nav saglabājis veiktos tulkojumus un dienas laikā (piektdienas) atsūtīs trūkstošos tulkojumus, kā arī izrādījās, ka cenu viņa aprēķināja nevis pēc simbolu skaita, bet pēc dokumentu skaita, kas ir pilnīgi pretēji tam, par ko vienojāmies sākumā.

Atrunas turpinājās visu vakaru "pēc 20 minūtēm būs" un "veicu šādus tādus uzlabojumus".
Šobrīd ir sestdienas rīts (klientam šie faili bija nepieciešami piektdien, tāpēc nācās vien pašiem satulkot), Madara ir atsūtījusi mazāk par pusi no trūkstošajiem failiem, nokavējot visus termiņus un nepārtraukti melojot.

Lūdzu, esiet uzmanīgi gan pasūtot tulkojumus, gan veidojot jebkāda cita darba attiecības ar šo cilvēku, jo viņa nepārtraukti melo un mēģina izkrāpt pēc iespējas vairāk naudas.

Tulkojuma kvalitāte ir slikta, bet par tādām izmaksām neko citu negaidījām. Šokē attieksme un klaji meli.

Дополнено Kvik.lv 08.04.2017

P.s. Pēc pieprasījuma varam sniegt visu saraksti gan SMS, gan e-pastos, gan maksājuma uzdevumu.

K

Комментарии (19)

M Madaraalksne 08.04.2017

Ja nemākat nodrošināt normala formata salasamu tekstu tad jus esat pasi vainigi. Gribejat pedejos darbus dabūt par brivu jo tie nebija ierekinati rēķina. Protams uzpelna jau kremj ka nesanaca uz viniem nopelnit savus 8 eiro parb1800 rakstzīmēm? Pirms kautko rakstiet domājiet lidz man ir visi aprekini un visi tulkojumi

M Madaraalksne 08.04.2017

Protams ka pasiem grauz ka gribat nopelnit 120 eiro un jamaksa tulkam no malas 41 eiro jusu velamo 16 eiro vieta. Nu ja 104 eiro peļņa gar degunu

Z Zoja Tereškova 08.04.2017

kas tas par sviestu

M Madaraalksne 08.04.2017

Firma vienkarsi uz mana rekina velejas labi nopelnit bet laikam nesanaca jo dokumentu vienu pat salasit nevareja otram laikam kkas iztruka un luk apvainojas ka neizdariju tos darbus pa brivu jo rekina tas nebija ieklauts. Nekad sita man nav bijis bet slikta pieredze ari ir pieredze

Z Zigis522 08.04.2017

Nu pag, pag.
Cilvēki piedāvā darbu X apjomā, kas ir jāizpilda līdz Y stundai par Z likmi.
Izpildītājs piekrīt, bet darbs nav izpildīts X apjomā un Y stundā, bet Z likme samaksāta.
Forši, ka paši vēl vainīgi :DDD

M Madaraalksne 08.04.2017

Ne vini samaksaja par paveiktajiem darbiem neko parmaksajusi vini nav. Ka ari ja nrvar nodrosinat dokumentu normala formata lai var salasit nevis kopiju kur kkas jazile. Protams mana vaina ka neuzspeju pabeigt vienu dokumentu. Bet nav nekas parkapts nav vini neko parmaksajusi. Man ir tada pati apmaksas politika ka viniem un peksni tas viniem liekas svess. Esmu tulkojusi tekstus Valsts ministru kabinetam taka kvalitāte maniem tulkojumiem ir loti laba. Un si viena "slikta" atsauksme galigi neko nemaina. Jo vienmēr visu izpildu laicigi ka ari cenas cilvēkus apmierina. Visiem izdabat nevar un tas ir fakts.

Z Zigis522 08.04.2017

Kāpēc tad piekrītat tam, ko nevarat izdarīt? :D
Cerams, ka Valsts ministru kabinetam komatus un garumzīmes gan salikāt pareizi :)))

M Madaraalksne 08.04.2017

Nesatraucies ja rakstu seit bez garumzīmēm un komatiem nenozīmē kad sadi tulkoju tekstus. Tad saja joma jau nenodarbotos 3 gadus. Jo si ir pirma slikta atsauksme ko esmu saņēmusi. Visu vareju izdarit bet KA iztulkot kko ko pat salasit nevar?

J JP27 08.04.2017

Kāpēc par termiņu kavēšanu neko nesakāt? Profesionālais tulks vispirms apskatās failus un tad nosaka cenu un izpildes laiku. Kāpēc piekrītat tulkot, ja teksti nebija salasāmi? Un kāpēc uzreiz neinformējāt par cenu? Neviens jau neprasīja Jums neko tulkot par brīvu. Bet, termiņu kavēšana Jau ir liels mīnuss no Jūsu puses. Tekstus varējāt arī apskatīties un atteikties tulkot, neviens Jūs taču nepiespieda ar varu. Es arī esmu tulce un sadarbojos ar tulkošanas birojiem, kuri, kā Jūs sakāt, uzpelnās no manis. Bet man ir sava likme par kuru esmu gatava strādāt un uzņēmums par šo likmi man piedāvā darbu. Neko sliktu tajā neredzu. Jums pat veica priekšapmaksu. Ticiet man, ne visi tulkošanas uzņēmumi to dara. Jūsu pieredzei iesaku vienmēr apskatīties failus pirms ņemt kādu tulkojumu. Lai jauka diena

M Madaraalksne 08.04.2017

Es apskatījos, bet konkreto nesalasamo failu palaidu netisam garam, zinu ka mana kluda ka laicigi nepabeidza. Bet tad ar viniem ir jaizsaka velme cik vini ir gatavi maksat par konkreto darbu ka man visas citas firmas ir izteikusas. Un nekad ieprieks neesu nepabeigusi darbu vienmēr esmu visu pabeigusi tapec man ar li ir ilggadeja un laba sadarbiba ar vairakam firmam, gan tulkosanas gan privatam. Jo viss laicigi ir izdarits un cena vienmer ir noteikta pirms par visu darbu, ko ari apskatu un nosaku vai tas pa so cenu ir paveicams vai ne.

C critical thinker 09.04.2017

JP jau nav labāka. Ja madara vispār neliek komatus, tad JP liek pusi no komatiem.

C critical thinker 09.04.2017

pastāstiet, kur esat tulce (vai tomēr tulkotāja?), lai cilvēki zinātu, kur nevajag vērsties...

Harold 09.04.2017

criticl thinker, es arī esmu šokā par šo dāmu valodu prasmēm. Ārprāts.

C critical thinker 09.04.2017

madara tulkotāja vispār nevienu teikumu nespēj latviski uzrakstīt. zini, ir tādi slīpi verķi - komati...

M Madaraalksne 09.04.2017

Jūs pat cilvēka vārdu ar lielo burtu uzrakstīt nemākat, un tagat mācīsiet mani?

Harold 09.04.2017

Madaraalksne
TagaT (tiešām ar t?). Jūs tiešām esat tulkotāja? Seriously? ????

C critical thinker 11.04.2017

un kāda ir Jūsu likme? 0,5 centi par vārdu - bet arī nebūtu vērts. "valsts kabinetam" noteikti pa blatu tulkojāt.

C critical thinker 11.04.2017

Un kvik.lv jau nu arī. Kā saprotams, kaut kāda nepārbaudīta persona viņiem 15 CV par 41 tulko... Kā jūs tādu vispār izvēlējāties?
(Par minimālo summu - grūti spriest, pasūtījums kopā jāskatās, nevis, ka katras CV zem 1800 zīmēm.)

M MezaEzis 14.05.2017

Atradu man tuvāku sūdzību par šo pašu personu, bet uzrakstīšu arī šeit - uzmanieties no šīs personas. Pats personīgi esmu iesniedzi pieteikumu policijai par krāpšanu, kur šī persona tirgoja preci caur SS.LV. Pēc naudas saņemšanas sekoja atrunas kāpēc prece nav aizgājusi līdz adresātām - manis. Un tad sekoja nedēļa ar atrunāt kāpēc atrunātā atmaksa nav atnākusi līdz manīm. Iesaku izvairīties no jebkādas sadarbības ar šo personu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы