Medical plus - Slikta attieksme pret klientu
01.09.2018. Griezos medical plus, jo bērnam stipri sāpēja zobs. Bija 10.00 un mūs ierakstīja tā saucamajā akūtajā rindā. Tikām iekšā 12.40, bet tas jau nebūtu nekas, ja vien attieksme pret bērnu būtu normāla. Tagad es saprotu, ka turpmāk ir reģistratūrā jājautā: kāda ir attieksme pret bērniem? Vai prot strādāt ar bērniem. Jā es saprotu, ka bērns raud un never muti vaļā, bet komunikācijai kaut kādai ir jābūt, nevajag mētāt instrumentus pa galdu un dzīt ārā no kabineta. Ārstes uzvārdu diemžēl nezinu, bet ja lasīs tad pati sapratīs par ko iet runa. Lai veicās arī turpmāk, tā tik uz priekšu.
Комментарии (14)
Jus domajat ka si arste sez seit un ar sajusmu un drebuliem gaida anonimus komentarus?
Jā es tā domāju
Bērna audzināšana sākas ģimenē, nevis zobārsta krēslā. Ja vecāki bērnam iestāsta,ka ārsts neko nedarīs, loģiski, bērns muti vaļā nevērs un raudās.
Es ieteiktu uzreiz doties uz stomatoloģijas institūtu un labot visu narkozē. Nevajag mocīt ne sevi, ne bērnu, ne ārstu, kuram izdevīgāk ir strādāt ar pieaugušu cilvēku, nevis tērēt savu laiku un nervus uz kaprīzu sīci.
Es kopumaa esmu par Jusu ieteikumu, bet zinat cik ilgi jagaida viziti pie arsta stomatologijas institutaa? Pusgadu? Vismaz. Un ko darit ja bernam zobs sap?
Tā nav ārstu vaina,ka zobs sāp. Rindas pierāda cik Latvijā bērniem ir slikti kopti zobi un nolaidīgi vecāki.
Обман и мошентчество. Заплатила 70 евро а легче не стало. Как голова болела так и болит. Смысл от этого посещения я не увидела.
Tomēr galva turpina sāpēt…
Neraugoties uz plašām izmeklēšanas un ārstēšanas iespējām, daudzi cilvēki joprojām turpina ciest, kavēt darbu, ierobežot ikdienas aktivitātes galvassāpju dēļ. Kāpēc tā? Viens no iemesliem varētu būt psiholoģisko faktoru neiekļaušana ārstēšanā. Recepti zālēm iegūt ir samērā viegli, bet ko darīt ar stresu? Vai iespējams "dzīvot mierīgi"?
Psihosomatiski pacienti mediķiem var būt grūti pacienti - ārsts nereti jūtas bezspēcīgs, jo viņa nozīmētā terapija nepalīdz vai palīdz tikai kādu laiku, ārsts var šaubīties par savu kompetenci vai veikto izmeklējumu nekļūdīgumu (arī par kolēģu kompetenci). Gadās, ka dārgas pārbaudes tiek veiktas atkal un atkal cerībā kaut ko atklāt, dažreiz pacienti tās uzstājīgi pieprasa. Tādā gadījumā strupceļā nonākuši abi. Ieteikums doties pie psihoterapeita ir izeja no tā.
Uzzinot, ka sāpju iemesls meklējams psihē, daļa cilvēku jūtas atviegloti, bet daļa - pārsteigti un neticības pilni, vēl citi sadusmojas un noraida šādu izskaidrojumu.
Tie, kas dodas pie psihoterapeita, pat ja šaubās par vizītes lietderību, ir gudri un apveltīti ar veselīgu pašapziņu. Viņiem ir drosme atzīt savas emocionālās grūtības, lai gan bieži tas ir grūts solis. Ir arī tādi, kas visu par sevi zina un saprot, bet netic, ka viņiem var palīdzēt, lai gan patiesībā nav spēka vai ir bail uzdrīkstēties.
Piedodiet bet mans bērns nebija pirmo reizi pie zobārsta, un iepriekš viss bija labi. Zobārste visu sarunāja un izdarīja. Tā ka ...nevajag stāstīt par audzināšanu ģimenē... Un tagad man ilgi vajadzēs runāt ar bērnu lai viņś atkal saprastu kas ir zobuārsts.
Nevajag nolaist zobus tik tālu,ka sāp. Divreiz gadā jāveic prof apskates. Būs lētāk, un aiztaupīs nervus un laiku.
Jā tieši tā arī daram, bet aizmirsās kaut kā jums pateikt
Pie regulāras profilakses, bērnam zobiem nevajadzētu sāpēt.
pri reguļarnom profiļaksi...
Medical plus stomatologija ir šausmīga. Salabotajiem zobiem pēc neilga laika (no 1 dienas līdz gadam) sāk drupt plombas. Par tādām naudām vēlētos kvalitatīvus pakalpojumus, bet rezultātā viss jāpārlabo.
Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību