консультация по телефону - безответственность врачей
Только в Латвии могли создать службу консультации врача -"убийцы" по телефону. Как можно диабетика в состоянии гипогликемии 30 мин держать на телефоне, пытаясь соединить с врачем, который просто отсутствует на связи и в результате положить трубку? А после второй консультации предложить выпить 30-40 капель корвалола! Это реальная помощь ...ухода в мир иной!
Комментарии (2)
Ja tam slimniekam bija tiesam tik nopietns stavoklis, vajadzeja izsaukt atros, nevis zvanit kadam mistiskam arstam pa telefonu. Jus tacu esiet pieaugushie cilveki, un saprotiet ka pa telefonu neviens arsts nespes diagnosticet problemu. Lai to izdaritu pa telefonu, laikam jabut ekstrasensam. Diabetikim jabut majas glikometrs. Jabut iespēja izmerīt glikozes limeni patstavigi. Ja redzat ka ir hipoglikemija - ieest vai iedzert kaut ko saldu. Ja tiesham nekontrolejama hipoglikemija, milie laudis, jasauc atro palidzibu, ja negribat komas stavokli!
Irina, kāpēc zvanījāt tam ārstam?? Ja Jums ir diabēts, tad Jums ir jāzina, ko darīt, kad ir hipo un ko darīt, kad ir hiper.. Cita runa būtu, ja būtu komā, bet tad Jūs pati nezvanītu ārstam, vai ne? :) Ja cilvēks ir komā vai viņam ir lēkme no hipo, tad zvana ātrajiem un kamēr ātrie brauc, tikmēr izmēra cukura līmeni un mēģina dabūt cukuru ar glikozes šprici, kam būtu jābūt mājās..